Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit csináltatok a karikagyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok a karikagyűrűtökkel válás után?

Figyelt kérdés

Én egyelőre beraktam a fiókba, de úgy gondolom, hogy majd szeretnék megszabadulni tőle valamikor.

Más ékszert nem akarok belőle csináltatni, mert az ugyanúgy a házasságomra emlékeztetne.


2019. aug. 2. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Évekig megvolt egy dobozban. Mikor újra férjhez mentem, akkor gondoltam, hogy itt az ideje megszabadulni tőle. Volt még más arany ékszerem is, amit nem használtam. Eladtam tört aranynak. Tüzifa lett belőle.
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beadtam a zaciba, és a pénzből elmentem egy hétvégére pihenni.
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
En is eladtam, es hozzacsaptam a penzt a nyaralasra szant osszeghez.
2019. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmit szeretnék majd csinálni...pénzzé tenni és csak úgy elkölteni, hogy ne maradjon utána emlék.
2019. aug. 2. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim megőrízték nekem, hogy azt csináljak vele amit szeretnék. Ha akarom eladom, vagy beolvasztatom. Majd alakul
2019. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Add oda a gyereketeknek. Attól, hogy a házasságotok tönkrement, a gyereknek ti vagytok a szülei.
2019. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semmit, a fiók mélyén lapul. Eredetileg úgy gondoltam, hogy bedobom a Dunába, de aztán valahogy mindig elmaradt. Most meg már nem érdekel.
2019. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Bele van vesve a ket gyerek neve, nincs szivem beolvasztani, egy dobozban van az elso hajtinccsel, koldokcsonkkal, naploval a lanyom elso honapjairol,a levellel amit valofelben irtam a csalfa ferjemnek. Majd a gyerek eldonti mit kezd vele.
2019. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám beolvasztatta és abból van egy jo medalom a nevem kezdobetujebol :)
2019. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
a mivel???
2019. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!