Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem adja át a feleség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adja át a feleség a férjnek legalább a nyaralót, ha ő (az asszony) úgyis a lakásban marad?

Figyelt kérdés
Ismerős házaspár válik. A férj nagyvonalúan otthagyja a lakást a feleségnek. Csak annyit kér, hogy cserébe neki jusson a nyaraló, hogy legyen hol laknia. És a kocsi is maradjon az övé, mert a nyaralót valamiből téliesíttetnie kell, hogy tartósan ott lakhasson, ehhez pedig el kell adnia az autót. A feleség viszont a nyaraló és az autó felét is akarja. Kőből van ennek a nőnek a szíve? Nem érdekli, hol fog lakni a férje?

2019. aug. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
78%

Ki vagy te ebben a történetben?


A balfsz férj vagy a pénzéhes feleség? Esetleg a "férfi" szeretője?

2019. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Én a férj legjobb barátja vagyok, aki az esküvői tanújuk is voltam. Én segítek neki áthurcolkodni a nyaralóba. Azaz segítenék, ha az asszony odaadná neki a nyaralókulcsot.
2019. aug. 1. 13:23
 3/68 anonim ***** válasza:
19%

Mert nő. A környezetemben is volt sok válás, általában a férfiak könnyen és meglepően engedékenyen akarták letudni a dolgot, a nők viszont mindent IS akartak. Úgy is, hogy sokszor kevesebbet kerestek, nem adtak semmit a házba és egyebekbe, hanem költötték a pénzt.

És ilyenkor jön az, hogy értelmes férfi miért nem erőlteti a házasságot...

2019. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
97%

2.5 M-t buktam a válásommal, csak hogy ne kelljen néznem a férjem fejét egy perccel se tovább. Nem minden nő pénzéhes, van, akinek elvei is maradtak.


A barátod meg nagyon gyenge, ha így hagyja magát. Nem sajnálom, maga vállalta. Ahogy én is az én bukásomat. Csodára nem kell számítani válásnál. Ez ilyen.

2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérjen vagyonmegosztast a férj, ha igazsagtalannak érzi.

Amúgy kimaradt a kérdésbol a lakás története.

2019. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
A lakás kettőjük nevén van, de a feleség elhunyt szüleitől örökölték. Ezért is hagyja ott a férj.
2019. aug. 1. 13:42
 7/68 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor ne hagyja ott nagyvonalúan a lakást a feleségnek, ennyire egyszerű a sztori. Most attól neki jobb lesz, ha itt gyakorin elhordjuk mindennek az asszonyt?
2019. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez az. Akkor a lakás a feleseg magántulajdon. Újból kiderül, hogy a férj akarja kisemmizni a nejet, de úgy állítja be, mint ha fordítva lenne.
2019. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő örökölte a lakást, akkor az az övé, mert az magánvagyon házasságban is. Ennyi. A többit pedig tényleg fele-fele arányban kell elosztani. Tehát a feleségnek van igaza. Ugyanakkor megengedhetné, hogy a férj ott lakjon... hacsak nem ő örökölte a nyaralót is.
2019. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
95%

Ha a feleség örökölte, akkor az különvagyon, és nem jár a férjnek.

Így valamennyire érthető, miért kéri a többi felét.

Persze az értéknövelő beruházások is oszlanak.

2019. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!