Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol apuka uj szerelem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol apuka uj szerelem miatt lepett le es valt el, fius v lanyos apa volt? Esetleg vegyes nemuek voltak a gyerekek? Melyik nemu gyerekhez kotodnek jobban az apak? Mit lattok a kornyezetetekben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondolod, hogy azért lesz vége a kapcsolatnak, mert nem kötődik az apa eléggé a gyerekekhez?

Miért nem közös kudarc az ilyen?

2019. aug. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

1: Ha egy férfi elhagyja a családját, akkor ő a bűnös, mert nem kötődött a gyerekhez, a farka vezette, futott a punci után. Mind ilyen, ez köztudott.


Ha egy nő elhagyja a családját, akkor is a férfi a hibás, mert nem szerette eléggé, nem volt elég jó társaság, sivár volt a nő élete (a férfi élete sosem sivár a nő mellett). Legjobb esetben is a szerelem a hibás, mert annak nem lehet ellenàllni, de a nő sosem.



Innen már logikus a kérdés, hogy a kötődés hiányzott a férfi részéről vagy a farkát követte, kizárt, hogy a nőnek bármi köze volt az elhagyáshoz.

2019. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, hogy milyen neműek a gyerekek.

Amúgy a környezetemben három ilyet tudok, két fiú, két lány és egy fiú, egy lány volt a három felállás, szóval vegyesebb már nem is lehetne.

A férfi(vagy nő) nem azért szokott elválni, mert nem kötődik a gyerekeihez. Nem a gyerekektől válik el, hanem a párjától.

Megfordítom a kérdést. Miért akarná valaki, hogy a párja csak a gyerekek miatt maradjon vele? Biztos van ilyen, de én a magam részéről azt választanám ilyen esetben, hogy menjen mindenki tovább a saját útján, mert utálnék egy olyan lélekölő kapcsolatban élni, ami kényszerből marad fent.

2019. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor gyerekkel valik valaki, azt is merlegeli h mit hagy el/ott maga utan. Nyilvan a notol valik el de nagyon sokszor hallom h inkabb csalja a feleseget mert szeretne latni felnoni a gyerekeit.
2019. aug. 19. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én apám egy fiú és egy lánygyereket hagyott el az új "szerelem" kedvéért. Addig hozzám, a lányához kötődött jobban, azóta magas ívben tesz mindkettőnkre. Inkább a nő előző házasságából származó két lányát nevelte fel, így ő most lányos apuka.
2019. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék egy olyan házasságban ahol csalnak,de a gyereket lássa felnőni.Ez valami vicc akar lenni? A gyereket úgy is láthatja ,hogy külön vagyunk.Milyen beteg nők lehetnek a világban akk elnézik, h a férjük más novel van,talán még szereti is a nőt, de mégis vele maradnak a gyerek miatt.En szerintem itt a kényelem miatt,mert ha szeretsz valakit nem tudod elviselni, hogy mással fekszik össze, és meg lehet ,h szereti is.
2019. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tok mindegy.Tedd magad fordított helyzetbe.Te le élnél egy életet olyan emberrel akit nem szeretsz? A gyerek mit lát? Szerinted semmit...Én láttam, h mennyire utalják egymást a szüleim. Ezt akarod az adni a gyereknek? Hogy kell szenvedni egy ember mellett? Mi csak azt láttuk, h épp elviselik egymást miattunk, sokszor álmodtam róla bárcsak el válnának, és látnék egy kiegyensúlyozott anyát, és apát .Én nem szeretném ezt adni a gyerekeimnek.
2019. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!