Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Épp válunk, meddig várjunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp válunk, meddig várjunk a szeretőmmel míg együtt mutatkozunk nyilvánosan!?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Holnapig.
2019. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Az attól függ, az asszony tud-e róla. Ha igen, akkormzinek bujkálnátok?
2019. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Tök mindegy. A válást nem befolyásolja.
2019. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát azért olyan ez, mint a gyász...Egy ideig nem illik az "elhunytra" való tekintettel...

Ízléstelenül hathat, a közös ismerősöket is eltaszíthatja...

Én 3-4 hónapot biztos várnék. Addig maradnak a titkos izgalmas randevúk.:)

2019. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Hehe, hát mi már akkor hivatalossá tettük amikor még az első tárgyalás se volt meg. Ki nem szarja le hogy “gyászolni” kellene az előző asszony miatt.

Amúgy ha az illető nem tud a szeretőről akkor amíg nincs kimondva a válás addig ne is tudja meg szerintem, nehogy bekavarjon és megnehezítse a válást bosszúból.


25N

2019. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

#5 majd ha a nagyon hűséges férjed téged is elhagy egy frisebb pipiért, akkor lesz itt hehe.

Hehe.

2019. szept. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel idősebb nálam 😊 a kis pipik meg a pénzes pasikra buknak...úgyhogy sorry de jól megvagyunk:))
2019. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és hatoska miért is sérti a kis lelkivilágodat hogy mi már akkor együtt voltunk mikor az első tárgyalás meg sem volt? Miből is szűröd le hogy engem elhagy majd egy fiatalabb pipiért? Az exasszonynak is ugyanúgy megvolt az új faszija, kérdezte is hogy én megyek-e a tárgyalásra hogy hozza-e ő is a fasziját. Na akkor most mi is van? Ki itt a szemét szar? 😊
2019. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!