Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha együtt élek valakivel 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt élek valakivel 20 éve a kapcsolatunk előtt vett lakásban, nem vagyunk házasok, nincs ide bejelentve, de van egy közös gyerekünk, közös kasszán élünk, akkor ha szakítunk akkor neki nem jár a lakásból semmi igaz?

Figyelt kérdés
Semmit nem tud bizonyítani,hogy költött a lakásra,egyébként nem is költött,ami bútort vett,azt viheti magával természetesen.
2018. aug. 14. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha van ahhoz gyomrod, és gerinced, hogy ezt a gyermeked apja felé meglépd, 20 év után, akkor tedd. Nekem nem lenne a helyedben.A te életed, a te cselekedeted. Te fizetsz érte, csak akkor ne nyavajogj, amikor a jövőbeli életedben az anyagi kudarcoknál keresed a miérteket.


A Biblia szerint a te esetedben ez lopásnak minősül. A gyermeked apjának a meglopásának.


Ez kb. olyan, mint amit a húgom tett az urával, hogy a nevelő apja temetését kifizettette az urával, elkérte tőle a pénzt, miközben a halott cége saját halottjának tekintette és fizette a temetést.

2018. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idő után már elméletileg minden közös élettársi viszonyban is, hacsak nem tudtok normálisan megegyezni másképp. Vagy nem volt szerződés.
2018. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

1+


Szóval ez lopás, akár mi van a neveden, akár mi volt, és akár mit ír a földi bíróság.

2018. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

és akár milyen szerződés volt vagy sem közöttetek.


Én amikor majdnem váltam: levettem az összes pénzt, feleztem, és azt adtam át, csak az uram nem volt hajlandó elfogadni, mert vissza akart jönni.

2018. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köze nincs a lopáshoz,mivel ez az élettársi kapcsolat előtt szerzett vagyonom.Az biztos,hogy nem feleződik,max valamilyen pénzbeli "kártérítést" kell adni ha tudja bizonyítani,hogy tett bele valamit (nem tett) Ítélkezni azt bezzeg tudsz,tudod a gyerekem apja fűvel-fával megcsal nem tudom akkor ki a gerinctelen,én nem lopok semmit,csak azt szeretném vinni amiért megdolgoztam.
2018. aug. 14. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég jól le van írva:

[link]


Miért jobb kiírni egy kérdést, mint beírni google-be, hogy "élettársi kapcsolat vagyonközösség"? :DDD

2018. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Plusz semmi nem közös ami házasság előtt szerzett külön vagyon az sem.Nemhogy ez...remélem normális válaszokat is kapok.
2018. aug. 14. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

* kell adni ha tudja bizonyítani


És amit nem tud bizonyítani az akkor sosem volt ugyi? igy gondolod?:D

2018. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a 6-nak,rengeteg oldalt át nyálaztam,ez nem volt közötte,mindjárt olvasom.
2018. aug. 14. 16:12
 10/12 A kérdező kommentje:
55%-nak köszi elég volt a butaságokból.Szép napot!
2018. aug. 14. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!