Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire jó a nőknek ez a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a nőknek ez a sok válás, hogy 10 ből 6 harmincas, negyvenes pár elválik? Hogy utána a legtöbb férfi ne fizesse a gyerektartást?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiatal 30-as, negyvenöt alatti párokat ismerek, ahol a nők el akarnak válni, vagy meg is történt. Zömében a nők kezdeményezik ezt. Majd a férfi be van utána jelentve a magyar v külföldi cégnél (vagy kimennek németbe ezek a férfiak ezután) minimálbérre, így szinte nem is kell fizetniük gyerektartást, vagy minimum összeget. Mire jó ez a nőknek, hogy utána meg egyedül nevelik a gyereket? Egy 33 feletti nő 10 per 9 férfinak akkor sem kell már rendes kapcsolatra (max szexre), ha jól is néz ki.
2019. okt. 26. 12:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg szívesen él csak egyedül/váltott ügyelettel nevelve gyerekét, mint hogy közben egy közönyös idegennel kergessék egymást a lakásban (mert a kapcsolatok általában nem 1 hét alatt esnek szét). Most azért maradjon benne, mert sok férfi próbálja kijátszani a gyerektartást, és szivatni a saját gyerekét?
2019. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
39%

#8-as! Ott a pont. Valamiért a nők akarnak jobban házasodni. Majd válni is....

Igaza van annak aki azt írta, hogy nem tartanak fegyvert senki fejéhez... De ott a hiszti... Amiről a 8-as írt.

Az is fegyver.... Nem kicsi.

Igen, sok nő sokkal többet költ magára mint a párja.

Ha öntudatra ébred a férfi, hogy engem szivatnak... Akkor jön itt a női sírás...

Olyan is van, ahol a férfi kerül meg. Elkezd nagyon inni, k*rvázni stb...

Az a baj, hogy ha egy válófél tagjait, külön külön megkérdezte, meghallgatást, mind a kettőnek igazat adsz.

Példa az itt írók. Aki kiírja a panaszát, 90%- ban egyetértésre talál. DE ha a másik fél is kiírná, vele is egyetértenének sokan. Sőt, azok között is lenne egyetértő, aki ez elsővel is egyetértett.

Másik példa. Mindenkinek van olyan kollégája ismerőse, aki válik, vált. Általában az avélemény, hogy szegény kolléga mennyit szenvedett. A párja kollégái szintén ezt mondják.

Tehát ennyit a válásról.

A gyerektartás is nehéz. Mindenképpen a gyerekek szívják meg.

Most vedd példának, azt amit itt írták. Az asszony x összeget költ magára... Az ember, miután elváltak ezt nem akarja tovább szponzorálni... Mondván úgy is kemceficére költi nem a gyerekeimre stb... Buta felfogás, de van ilyen.

Mielőtt nekem esnétek. Nekünk sem adott a faterom egy vasat sem. Volt olyan időszak mikor 3 napig a meggyfárol reggeliztünk, ebédeltünk s vacsoráztunk. 10 éves voltam. +két kisebb lánytesóm... Én mentem személyesen hozzá, hogy legalább nekünk a gyerekeinek kenyérre adjon. Kinevezett.

Én, mi, hála a feleségemnek, felneveltünk két gyereket. S együtt vagyunk immár 30 éve.

2019. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%
Bocs a hibákért. A telefon átírta...
2019. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Akik ilyenek az ismerőseim közül, azoknak a férje vagy egy óriás csecsemő, vagy egy nőcsábász fåsz.


Értelemszerűen, könnyebb nélküle, mint vele. Legalább cska maguk után kell takarítaniuk neg a gyerek után onnantól, és legalább nincs megalázás meg álmatlan éjszakák. Mennyivel jobban hangzik, nem? Az általam ismert férfiak nagyon elkényelmesednek a kapcsolatban. Nem elég, hogy a külsejük okádék lesz, a a belsőjük is egy odamelegedett, kényes szarjankó, aki azt hiszi, minden jár neki, mert megcsinált egy gyereket.

2019. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
#14 Mindjárt elsírom magam... Talán a nő is megnézhette volna, kihez megy hozzá. Vagy az mindegy volt, mert csak az számított, hogy meglegyen az "álomesküvős" parádézás?
2019. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
Én pont 33 éves voltam, mikor megismertem a férjem. Volt egy 4 éves gyerekem. Ahhoz képest, hogy szerinted csak szexet akart, már 9 éve együtt vagyunk, 6 éve házasok. A volt férjem külföldön dolgozik, de fizet rendesen gyerektartást. A nővérem is elvált, de 4 éve van párkapcsolata, saját vállalkozást vezet, emellet kap gyerektartást is. Az egyik barátnőm majdnem 20 év hátasság után hagyta ott a férjét, aki nem csak eligénytelenedett, de bunkó is volt, elvárta, hogy kiszolgálják, és nem engedte sehová. 2 év után lett új párja, aki a tenyerén hordozza, programokra járnak, stb.
2019. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

Ülök a popcornommal, és várom, mit hoztok ki ebből. Rendkívül szórakoztató.🤣🤣🤣

Válok, 38/N, van gyerekem, és többet keresek, mint a kérdező pasi ismerősei.

Úgy is megoldom az életünket, ha Apuka nem járul hozzá a gyereknevelés költségeihez.

Mert még így is jobb nélküle, mint vele.

Pedig halálosan szerelmesek voltunk, és ő kezdeményezte - a kapcsolatot, a házasságot, a gyermekvállalást is, nem varrtam a nyakába magam.

Szóval nem azért mentem hozzá, hogy ő tartson el (sosem volt közös számlánk sem, ő költözött az én lakásomba) én meg hátradőlve szetfolyjak, eligénytelenedjek.

Ilyen is van, kedveseim.

De várom a farbát, hadd tudjam már, mi is a mi, Gonosz Nők motivációja.

2019. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
15: az emberek változnak. A jóhoz pedig különösen hozzá tudnak szokni. Így lett Viktorunk is szálkás focistából egy disznó. :)
2019. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%
18: oké, egyszerűsítsük le: gonosz genyó férfiak hozzászoknak az ideális, makulátlan feleség mellett a jóhoz, elhíznak, lusta dögök lesznek, és a tökéletes feleség ezért nyújtja be a válópert öt évvel azután, hogy a férj nyakába varrta magát. :D
2019. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

#19


Ez is lehet, kétsegkivül, de szerintem inkább az a valószínűbb, hogy felismerjük, mi nem vagyok méltók tovább az ő tökéletességéhez.


Így elállunk az útból, hogy ezzel is igyekezzünk Őt kárpótolni a ránk (és a kencéinkre meg cipőinkre, táskáinkra, ruháinkra!😁) fecsérelt milliókért.

Szóval nekem ez az elméletem... Azért válunk, mert önkritikát gyakorolunk😊

2019. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!