Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan engedjek el valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el valakit? Aki 15 évig életem része volt?

Figyelt kérdés
Én még mindig szeretem.
2019. okt. 26. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

Erre nincs módszer.

Nekem 13 évig volt az életem része, 4 éve nincs senkim.

mindent elvett tőlem, az álmaimat, az életemet, a lehetőségemet, hogy valaha gyerekem legyen.

2019. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Izabella220 ***** válasza:
75%
Sajnos kell hogy most fájjon, ahhoz hogy egy idő után tovább tudj lépni.Miért lett vége?
2019. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megcsalás
2019. okt. 26. 21:57
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindig az évek számítanak. Van, hogy egy, 1 éves kapcsolat tartalmasabb.


Ha ő lett volna a megfelelő társ a számodra akkor veled lenne és nem csalna meg.

2019. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Ha megcsalt nem szeretett.De ha szereted akkor adj neki esélyt. Most van akik túl tudnak lendülni egy megcsaláson.
2019. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Megcsalás. De ő elhagyott téged? Ha nem, akkor értékeld újra a dolgot. 15 év után megcsal, nem bisztos, hogy örökre véget kell vess a dolognak.
2019. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem hagyott el,én hagytam őt ott.
2019. okt. 28. 11:36
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Ha el hagytad akkor nem értem.....miért siránkozol? Engedd el...
2019. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Az egy dolog, hogy hangzatosabbak a hűség a legfontosabb kijelentések, de nem mindig igazak. gondold újra, lehet, hogy baromságot csináltál, hogy elhagytad. Fel kell dolgozd, tudd hogy nagyon ritkák az örör-hűség együttlétek
2019. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Arra gondolj hogy nem ő volt az igazi, ha képes volt így megalàzni nem szeretett téged.

Ezen kívül idő. Meg kell élni a fàjdalmat. Ha 1 évig sírni akarsz utàna akkor addig. Újabb esélyt qdni az ilyennek felesleges, aki egyszer megteszi, az újra meg fogja.

Idővel könnyebb lesz. Bàr nem ennyi ideig, csak 1 éves kapcsolat, de engem is megcsalt az exvőlegényem. Otthagytam és bizony 2 év volt mire randizni képes voltam. 4 évvel a szakítàs utàn pedig megtalàltam az igaz szerelmet, most màr 10. éve együtt.

Nem ő volt a valódi tàrsad... Idővel megtalàlod majd azt, aki méltó lesz a szerelmedre, és kölcsönös lesz.

2019. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!