Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan engedjek el valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el valakit? Aki 15 évig életem része volt?

Figyelt kérdés
Én még mindig szeretem.
2019. okt. 26. 20:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Elfeledni sosem fogod, de megbocsátani meg lehet...

Megértem, hogy fáj, önérzetedben sértve érzed magad de túl is teheted magad rajta. Ha netán ismét összejöttök, akkor soha ezt ne vesd a szemére, mert félő, hogy "csakazértis" megteszi ismét. Sok nőt és férfit megcsalnak (de ez számodra nem vigasz), ami sosem derül ki...

Ffi.

2019. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig van egy kis bűntudat, ami természetes, hiába te dobtad ki. Én mindig azt mondom, hogy ha ez megtörtént, akkor oka van, hagyj időt magadnak, egyelőre ne temess el semmit, higgadj le, gondold át mégegyszer. Ilyenkor az is számít, hogy ha te nem keresed, akkor ő keres-e, ő akarja-e, megbánta-e, meg a kérdés az, hogy mi miatt történt.

Szeretni lehet valakit így is, továbbra is, de más vele úgy együtt lenni, hogy mindig a megcsalás lobog előtted.

2019. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért hagytad el? Mi az amiért mégis vele szeretnél lenni? Valami akadályoz, hogy újra együtt legyetek? Vannak barátaid, akikkel jól érzed magad?
2019. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hónapokig megcsalt,hazudott és nemtudtam ezen túl lépni. Vannak barátaim,de hiányzik,és ő szeretné ha együtt lennénk újra. Ezért annyira nehéz elengednem.
2019. nov. 19. 12:59
 15/22 anonim ***** válasza:
Üljetek el és beszéljétek meg, hogyan tovább és milyen feltételekkel. Nem veszett fejsze nyele (közmondás), de ezt csak együtt dönthetitek el. Viszont, ha újra összejöttök, akkor semmi szín alatt ezt a dolgot ne hánytorgassátok fel, mert akkor tényleg vége!
2019. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez esetben, hogy nem tudsz megbocsátani idô az egyetlen, ami segít. Próbálj meg nem gondolni rá, megszüntetni vele mindenféle kommunikációt, pár hónap, év után biztosan sikerül elengedni. Ne gondolj arra mi lett volna ha, mivel ezzel csak kést forgatsz magadban. Biztosan találsz olyan férfit, akiben megbízhatsz és megbecsül!
2019. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem szakíthatunk meg minden kommunikációt,van egy kisfiunk.
2019. nov. 20. 07:31
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha eleve tudtam volna, hogy fiatok is van, más válaszokat adtam volna. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül...
2019. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van már valakije? Mert ha nincs akkor lehet rád vár
2019. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nincs senkije,és velem akar lenni. Én nem szeretnék vele lenni,azok után ami történt.
2019. nov. 21. 05:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!