Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3gyerek, szakítás, közösnlakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3gyerek, szakítás, közösnlakás. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3gyerekünk van. Lakás közös, lakáshitel szintén.. Úgy alakult, hogy nemakarom vele folytatni tovább, a folyamatos agresszív viselkedés, lelki terror, én csak maradjak csöndbe mindig. Belefáradtam. Exem ragaszkodik a lakáshoz, nemakarja eladni, nemakar kiköltözni. Azt mondja menjek én a gyerekekkel... Nekem a lakás nemkell viszont csak így üreskézzel nemakarok elsétálni. Eladni nemakarja, plusz hitelt nemakar hogy kifizessen... Mégis akkor milyen megoldás lehet? Persze az autót is ő szeretné, a lakást is, de azt már most közölte hogy gyerektartást nevárjak. Teljesen tanácstalan vagyok. Volt már valaki így?
2019. nov. 13. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bírósághoz fordulsz, és majd ők mindent elszámolnak. Panasznapon kérhetsz jogi tanácsot. Amennyiben van bejelentett fizetése, gyerektartást is fog fizetni.
2019. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondta, add be a válást, majd ott feleződik minden.

De van hova menned a gyerekekkel? Miért nem kell a lakás? Valószínűleg úgyis az lesz, h eladjátok, vagy az egyik kifizeti a másikat. De ez nem egyik napról a másikra történik.

2019. nov. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy az övé minden, neked meg semmi,meg még gyerektartást se fizet. A lakást a tulajdoni lapon lévő százalék alapján fogja elosztani a bíróság. Viszont arra számíthattok, hogy a hitelt is közös, tehát ha az exednek kell a lakás akkor csak a hitellel csökkentett értékének felét fogja kifizetni. Gyerektartás meg nem olyan, hogy kijelenti nem fizet! Simán letiltják a fizetéséből ha nem fizeti magától. Ha meg olyan, hogy nincs munkahelye vagy feketén dolgozik akkor az állam megelőlegezi aztán ráterhelik a lakására.
2019. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy övè minden, te menj üres kèzzel a gyerekekkel, ès ráadáskènt gyt-t sem akar fizetni. :)))

Ezeket csak azèrt mondja, hogy nyomás alá helyezzen, megfèlemlítsen, terrorban tartson. Ne foglalkozz az ilyen szövegeivel. Fordulj ügyvèdhez, vagy ingyenes tanácsadásra menj, ő majd elmondja mik a lehetősègek, hogy kezdjenek neki.

Amit ő így előadott, arra semmi esèlye. Olyan nincs, hogy se kifizetni, se eladni, semmit se akar. Akkor majd a bíróság kötelezni fogja. A gyt szintèn nem kedv kèrdèse, majd levonják a fizetèsèből, azt csókolom.

2019. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a bíróság szépen elrendezi, csak legyen jó ügyvéded!!!
2019. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!