Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt feleségek! Válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleségek! Válás után tudtatok lakást venni?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akiknek a férjével közös lakásuk volt, de eladták. Abból a pénzből kijött egy másik lakás ára? Ha nem akkor vettél fel rá hitelt?


Válás után nekem nem kell a közös lakás, mert úgysem tudom kifizetni a férjem, meg amúgy is....


2019. nov. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én nekem kellett hitel, mert a lakásárak elszaladtak (BP). Eladtuk a lakást 40-ért,feleztünk,de 20 millából itt egy garzont se kapok. Szóval egy tizessel kiegészítettem, így vettem egy 45 m2-est
2019. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a kérdést.

Neked nem kell a közös lakás, és kifizetni sem tudod a férjed, meg amúgy is...


Ebből hogy jön az, hogy más tudott-e venni lakást magának? Te azzal előrébb leszel, ha én azt mondom, hogy igen, én tudtam venni magamnak lakást?

2019. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy tudtam. Teljesen mínuszba tett a házasság alatt, addig mesterkedett, ő külön halmozta a pénzt magának. A lakás esetében pedig az önrész nagyobbik része az ő öröksége volt, így természetesen nekem ahhoz semmi közöm. Így hatodik éve lakok albérletben, szerencsére a párommal most már sikerült felesben lakást vennünk.
2019. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
De akkor fizessen ki ő meg mindig jobb mint ha eladnátok.Mi így oldottuk meg, ő kifizetett a gyerekek miatt többet kaptam.
2019. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!