Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ferjem elhagyott egy np...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem elhagyott egy np miatt, akivel most egyutt el. Ti, hogyan tudtatok oda engedni a gyereketeket az exhez? Ahoz a nohoz aki miatt elhagyott?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem tilthatom meg de nagyon rosszul esik.Nalatok ,hogy ment ez ? Azok irjanak akiknel hasonlo dolog tortent.
2018. júl. 14. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Engem nem különösebben zavart. Amúgy meg ha pasim lesz, akkor is "idegen" van a házban . Amúgy meg minél többet engeded a gyerekeket oda, a mostohaanyuci szépen

lassan bedobja a törölközőt. Így szokott lenni.

2018. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat eddig ugy tunik,hogy meg o keri mindig ,h ott legyen a gyerekem.Lanyom mondta ,h mindig kerdezi mikor jossz meg? gyere holnap is.
2018. júl. 14. 13:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
H had menjen ha szeretne...
2018. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy rosszul esik de az ami köztetek (szülők) közt történt azzal nem szabad a gyereket terhelni mert az neki túl nagy teher. Majd ha megnől eldönti, hogy viszonyul kihez de addig ő az apja és az apjának van egy párja. Ha neked lesz új párod az is együtt lesz a gyerekkel.

Saját bőrömön tapasztalom ezeket a dolgokat az exemtől. Ő akart válni indok nélkül( persze szerinte csaltam, bár úgy lett volna) most meg mindenkit akivel kapcsolatba kerülök k.urvaz a gyerek előtt stb. meg hogy képzelem én, hogy az új barátnőmmel van a gyerek stb. Persze neki már kb. a 20.ik pasija van és mindig úgy kezdi, hogy bemutatja a gyereknek, mint a nagy őt...ezzel persze semmi baj szerinte, mert a gyerek érti..

A gyerek meg már nem tudja, hogyan viszonyuljon kihez, előttem úgy mutatja az anyja nem érdekli, az anyja előtt, hogy én stb. Tisztára meg van zavarodva és próbál mindkét félnek megfelelni a maga kisgyerek módján, félek ebből baj lesz még, de tehetetlen vagyok az anyja manipulációival szemben.

2018. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem inkább örülj neki, hogy a csajjal ilyen jóban van. Tudod, hányan írnak ide olyan kérdést, hogy mit csináljanak, nem szeretik a párjuk gyerekét, sőt, egyenesen falra másznak tőlük.

A gyerek azt érzi, lelki törést is okozhat.

Én elhiszem, hogy rosszul esik. De tényleg rosszabb, ha a nő utálja őt

2018. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

En is azt tanácsolom, hogy ne befolyásolja a sértettséged.

Engedd nyugodtan és örülj neki, hogy nem egy hárpia aki utalatoskodik a lányoddal. Ez pozitív. Elhiszem, hogy fáj, de a gyereket ne terheld.

2018. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Menjen majd

megunja

Ne feledd az o bune orok o okozta a valast ezt orokte hordozza es kesobb gyerek is erteni fogja es lenezi ez miatt

2018. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Menjen csak nyugodtan! Ez csak a demó verzió.

Pár hónap, és az új nő hozni fogja a kifogásokat, hogy miért ne menjen. Még most fektessétek le az alapokat, hogy milyen rendszerességgel megy, vigyék programokra, stb. Hidd el, hogy hosszú távon ez a te érdeked is, de a gyereké mindenképp.

Te pedig használd ki és élvezd a gyerekmentes hétvégéket, pl. menj strandra, borozz a barátnőkkel, nézz meg egy kiállítást, vagy olyan "felnőtt" filmeket, sorozatokat, amit gyerekkel együtt nem tudsz. Idővel ismerkedésre is ki tudod használni ezt az időt.

2018. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Már bocs,szerinted kit érdekel,meg kinek kell más gyereke ? Ezt úgy írom hogy nincs gyerekem.Ez szimpla be akarok vágódni duma,semmi egyéb.
2018. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mar egy eve ez megy......
2018. júl. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!