Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek meg lehet bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsájtani, ha hónapokig megcsalt? Lehet még jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 05:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem bocsátottam meg soha, így a lehet még jó a kapcsolat-ban sem hiszek. Mitől lehetne jó? A bizalmatlanságtól, meg az undortól, amit okoz bennem?
2019. nov. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,ettől félek☹ Pedig szerettem volna,mert szeretem őt. Nehéz szakítani,főleg úgy,hogy látom megbánta.
2019. nov. 19. 06:19
 3/11 Bence_ ***** válasza:
77%

Mit bánt meg, hogy kiderült, hogy neki ez kellemetlenség vagy azt, hogy bántott téged ezzel?

Alapvető kommunikációs probléma van köztetek mert már akkor kellett volna szólnia amikor érezte, hogy lesz valami.

2019. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

A megbánásban sem hiszek. Sosem a félrekefélést bánják meg, hanem azt, hogy kiderült. A kefélést élvezték, azt viszont már nem, hogy a másik elhagyhatja őket a tettük miatt. Leléphet a fix pont, és ez az igazi bajuk. Kereshetnek megint másikat.

Nézd, ha a csalás közben nem érdekelte, hogy te mit érezhetsz, akkor most sem ez érdekli. Ezzel jobb időben szembenézni.

Nálam kuka az ilyen jellemtelen lény. És nincs kedvem felesleges időt pazarolni arra, hogy kísérletezgessek vele, nem-e ő az, aki kivétel lehet mert millióból 1 volt már, aki tényleg nem lépett félre többé.

2019. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyet èrtek a többiekkel. Több hónapos megcsalás esetèben el is felejtheted azt, hogy megbánta. Azt bánja, hogy kiderült, ès most viselheti a következmènyeit. Elhagyják, kikerül a komfort zónajából, kikerül a fix pont az èletèből. Azt bánja, ès nem a sorozatos hűtlensègèt.

Èn ezek után nem hinnèk abban, hogy lehet jó a kapcsolat. Már előtte se lehetett minden okè, most meg pláne nem lesz.

2019. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok annak a híve, hogy egy egyszeri félrelépés után véget kell vetni az akár több éves kapcsolatnak (sosem csaltam meg senkit és helytelennek tartom!), de a hónapokon keresztül tartó folyamatos hazugság, félreqrogatás undorító. Mindenképpen mehet a levesbe!
2019. nov. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A bizalmam halott lenne. És így állandóan bizonytalanságban élnék.

Sőt úgy érezném, másban sem biztos, hogy igazat mond és őszinte.


Szóval nem tudnám folytatni.

És nem is tudtam.


Mert egyik páromnál előfordult.

2019. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha összevesztetek és szétmentetek egy időre, és ez idő alatt történt a dolog, akkor megbocsátható. Ha párhuzamosan, veled is meg a másikkal is, akkor felejts el.
2019. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gryphon ***** válasza:
Elvbol nem fpgadnam vissza azt, aki megcsalt. Ha megbanta ha nem. De aki egyszer megcsal az megcsal maskor is. Nem tudnek benne bizni. Amugy meg legyen tartasod es add ki az utjat
2019. nov. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
30 éves vagyok, eddig 1x csaltak meg (legalábbis ennyiről tudok). Tudom milyen érzés, főleg akkor mikor szerelmes az ember. Én anno megbocsátottam, de csak sokkal később jöttem rá, hogy hiba volt. Nem azért mert megcsalt ismét, hanem azért mert bármekkora is a szerelem a te részedről is, ez mindig benned marad és mindig egy fegyver marad amit használni is fogsz. Bármilyen vita lesz, ez lesz az első amit hozzávágsz, hogy "nem én keféltem félre". Bármilyen helyzet is lesz hogy nem veszi fel a telefont éppen, ez első gondolatod az lesz hogy megint, amikor pedig felveszi, nekiesel stb. Magyarul állandó vitaforrás lesz. De ezért nem bántható senki, szerintem egy normális emberben ez mindig megmarad. Nyilván nem vagyunk egyformák és valakinek belefér az ilyesmi, én viszont másképp gondolkodom. Én ezen a téren maximalista vagyok és ha van egy kapcsolatom akkor nyilván mindent megteszek hogy jó legyen kettőnknek, ami nem azt jelenti hogy ráakaszkodom. Sokkal inkább azt, hogy kompromisszumképes leszek, nem féltékenykedem, nem vagyok önző, stb. Na most ha megcsalnak, akkor borul minden. Na most ha te megtettél mindent a kapcsolatért és ez történt, akkor akaratlanul is felmerül benned a kérdés ott legbelül, hogy mi értelme van bármit is tenni, ha ez a vége. Akkor nagyon fájt, szerelmes is voltam, viszont utólag belegondolva örülök hogy megtörtént és én tanultam is belőle sokat. Annyit bánok, hogy akkor nem mondtam azt hogy elég, és bármennyire is szerelmes vagyok menj a dolgodra és fejezzük be. Még ment másfél évig, de sosem volt olyan mint előtte és csak elvesztegetett idő volt az egész. Ahhoz pedig rövid az élet, hogy felesleges éveket ölj bele olyanba, ami sosem lesz már a régi.
2019. nov. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!