Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni ha válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha válás után az apuka nem fizeti a gyerektartást?

Figyelt kérdés

Semmit nem fizet, mert ő úgy gondolja, hogy szarik az egészre.

Hol jelentsem fel?

Kinek van tapasztalata?

A gyerekeket éhezteti amikor nála vannak, pénzt nem ad nekik.

Nagyot csalódtam benne.

Egy ge,,, ci.


2019. dec. 7. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Bíróság. Amennyiben nem fizet letiltják a jövedelméből, ha az sincs megelőlegezik, és behajtják rajta később. Érdemes megkeresni a helyi családsegítőt, tanácsot és jogi segítséget is tudnak adni.
2019. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

"Egy ge,,, ci."

Az megvan, hogy ezzel a fazonnal te magad bújtál ágyba, és te magad engedted, hogy felcsináljon (többször is)?

A kérdésed nemcsak az apukáról, hanem rólad is sok mindent elmond.

Csak a gyerekeket sajnálom, de őket nagyon.

2019. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én a rendőrségen jelentettem fel anno az ügyvéd javaslatára, mert a végrehajtó szrt rá. Be is hajtották rajta.
2019. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Éhezteti?????? Nem tudom elképzelni , h ilyen van.
2019. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal bíróság. 30 nap alatt lépnek és visszamenőleg is behajtják 6 hónapra max. Ha éhezteti a gyerekeket, azzal pedig gyámügyön feljelentés. De bizonyítanod neked kell, hogy ő éhezteti, különben rágalmazás.
2019. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2-eske.

Tudod neked is kinyílna a bicska a zsebedben, ha elválnál egy nőverő pasitól, majd az leszarná a gyerekeit.


Az a férfi, aki a gyerekeit bünteti éheztetéssel, meg nem fizeti a potom 30 ezer forintot havonta gyt., az nem apa, hanem egy g...ci.

És még finoman fogalmaztam.

Én úgy váltam el tőle, hogy semmi nem kellett, de mondtam neki, a gyerekektől ne sajnáld.

2 gyerekre kapnék 30 ezret, de azt se fizeti pedig milliomos vállalkozó, meg sem érezné.

Udorító féreg.

És még azt meri mondani valaki, hogy a nők járnak jól a válással. Hol?

2019. dec. 7. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha milliomos vállalkozó lenne, akkor minimum (!) 60 ezer per gyerek ítélt volna a bíróság, nem tudom te hol élsz, de a gyerektartást a jövedelem alapján ítélik meg. Keress egy jobb ügyvédet.
2019. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ácsiácsi. Sajnos hallottam már olyanról, hogy a nagy milliomos vállalkozó papíron nincstelen volt! Minden offshore cégek nevén, a luxuskocsiját is papíron bérelte egy külföldi cég és ő mint aki mosatni viszi csak a kocsit, ideiglenes engedéllyel vezette. Persze az övé volt a kocsi meg az összes lové. Ez se fizetett a gyerekeinek semmit. Aztán szépen bekerült a dutyiba 2 évre, ahova való. Sajnos ilyen alakoknál nem lehet kiindulni abból, hogy a törvény szerint mit kéne fizetnie, mert simán kibújnak alóla. Nézzétek csak meg itthon a sok álnémet luxusautóst.
2020. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Két évre?

Kevesellem...

2020. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Minimálbéren van bejelentve. Miből vonnák le neki?

Hol kell ezt bejelenteni hogy nem fizet?

És hogyan?

2020. jún. 16. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!