Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csak 1 gyereket akar apuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak 1 gyereket akar apuka?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy megértsem, 3 gyerekből (7,3,1 évesek) miért csak a 7 éves gyereket szeretne apuka heti váltásban nevelni. Tőle kéne megtudnom, apukatol, de már nem beszél velem, szinte csak ugyveden keresztül.

A másik 2 gyereket miért nem akarhatja? Mindhárom gyerek apukája, nem kéne különbséget tenni közöttük. Már az első tárgyaláson lemondott a 2 kicsirol :( Én egybe szeretném tartani a testvéreket, de szeretném, ha mindhárom gyereknek jó kapcsolata lenne apukaval.

Szerencsére csodasak a gyerekeink, jól veszik a válás akadalyait, de megvisel, hogy nekem kell harcolni azért, hogy a gyerekek ne sérüljenek. Mit gondolnak évek múlva a kicsik, ha apuka a 7 éves gyereket akarja csak, az ő lathatasuk és gondozasuk nem érdekli? Voltunk mediatornal, de nem segített.



2017. jún. 19. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan van, hogy az egyik gyermeket jobban szereti valaki a másiknál. Ezt soha nem fogja tudni megváltoztatni senki. Persze ilyenkor kérdés, hogy mi ennek az oka, hogy-hogy teheti ezt, valamint, hogy akkor miért lett még kettő. Ezekre nincs válasz szerintem és kár belemenned is bármibe, mert csak vita lesz belőle.
2017. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy gondolja, hogy a 7 évessel tudna érdemben kommunikálni, a piciktől még tart. Derítsd ki, ha én lennék a helyében nálam ez lenne a problémás része.

30/f

2017. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Apukának nagyon rossz kapcsolata volt az édesapjával. Korábban azt mondta, amit nem kapott meg figyelmet az édesapjától, azt mind meg fogja adni a fiának. Ok, ezt addig értettem, amíg 1 fiunk volt, de már 2 van. Mindegyik gyerekünk okos, korának megfelelő, tündéri gyerek. Már a 7 éves fiunk azt kérdezi tőlem, apu miért nem szereti őket egyformán?! Én pedig nem tudok mást mondani, mint hogy mindegyiket szereti, csak kicsit másképp. Közben pedig én sem értem.

Jól megvagyunk a gyerekekkel, nem a szülői terheket szeretném megosztani, mert tényleg jól működünk apuka nélkül is, de ha most engedem apukának, hogy kisetaljon a kicsik életéből, a kicsiknek nem lesz apa képük. Évekkel később pedig majd nekem kell a lelküket apolni.

2017. jún. 19. 22:48
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Elsőszülött mindig különlegesebb. Igazán akarta a második 2őt vagy csak te akartad, ő meg belement?
2017. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert sz&rember.
2017. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Apuka egyke, de szerette volna, ha lenne tesója az első gyereknek. A második gyerek kislány lett, akivel nehezen jönnek ki, mert apuka nem tud mit kezdeni a hercegnő viselkedéssel. A harmadik gyermekünket is terveztük, nem véletlen a születése, hónapokig dolgoztunk, hogy összejöjjön. Bár apuka szerint csak azért vállalta a harmadik gyereket, hogy én boldog legyek.
2017. jún. 19. 23:12
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

A két kisgyerek fog jól járni. Ha értitek mire gondolok.


Miért váltok el? Nem lehet azt hiszi, hogy a kicsik nem tőle vannak?

2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Azért válunk, mert nem hajlandó velem beszélgetni, velem törődni. Azt mondja apuka, most a gyerekek a feladatok, én majd 20 év múlva foghatom a kezét, csak akkor lesz ideje rám, addig én nem számítok, így elhidegultunk, hiszen minden elolenynek szüksége van szeretetre és torodesre.

Nem akartam képmutató házasságban élni, rossz mintát adni a gyerekeknek, miközben apuka minden alma megvalósul, mi pedig csak aszisztalunk hozzá.

Nincs megcsalás, ivas, vagy hasonló problema, de már tisztelet - bizalom - közös pénzügyi kultúra és közös célok sincsenek.

2017. jún. 19. 23:23
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Szüleitek, nem akartak unokázni? Szerintem két nagyobbat már lehetne nagyiztatni kicsit... És lehetett volna kicsit kettesben lenni, 1 éves azért csak kevesebb gond. Na de ez egy vélemény!
2017. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Van 2 nagyi, de apuka nem hajlandó leadni a gyerekeket.

Mióta elkoltoztunk apukatol, minden második hétvégén elviszi a 2 nagyobb gyereket, de csak azért, mert ha nem viszi a 3 evést, nem adom a 7 evést sem. Apuka viszont túl járt az eszemen, mert most a 3 evést leadja anyosomnak és csak a 7 evéssel van. Másnap kicseréli a gyerekeket és akkor csak a 3 evéssel van.

Azt mondta, szeretne, ha haza költöznénk, de csak úgy, ha minden hétvégén 1 gyereket oda adunk nagyinak, felváltva a gyerekeket, azaz valtogatva, hogy melyik ne legyen otthon. Ezt sem értem, mert a gyerekeknek joguk van otthon lenni, velünk, családban, együtt. Nekem 3 gyerekem van és nincs gondom azzal, ha leadjuk őket néha, de nem minden hétvégén.

Apuka most új autót is vett, de 4 sport üléssel, amibe 5 ember nem fér be, igy ha családilag szeretnénk kimozdulni, csak az én autommal lehetne menni (bár erre sem hajlandó).

2017. jún. 19. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!