Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen alapvető hibák, okok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapvető hibák, okok vezethetnek odáig, hogy valaki otthagyja a családját?

Figyelt kérdés
Nagy százalékben persze arra mutogatnak hibásként, aki lelép, de milyen embereket hagynak otthon? Ők milyen hibákat vétenek, ami miatt nem maradnak meg mellettük?
2019. dec. 15. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Pl. Megcsalás, ha megcsal az vàlóok. Vagy ha alkoholostivà drogfüggővè vàlik.
2019. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milliom meg egy ilyen ok van. Összeférhetetlenség, kibírhatatlanság, lelki és/vagy fizikai terror, megcsalás, alkoholizmus, stb, stb, kilométer hosszú a sor.
2019. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhidegülés! Mikor minden ember vonzó már csak ő nem.
2019. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. engem. És hogy mi a hibám? Az, hogy hozzámentem valakihez, akihez nagyon nem lett volna szabad, ráadásul gyereket is szültem neki, és sajnos a jósgömböt elfelejtettem elővenni, így senki és semmi nem jelezte előre, hogy a gyerek születése után a férjem majd magamra hagy érzelmileg és emberileg egyaránt.

További hibák, amelyeket elkövettem: egyik szrból húztam ki a férjemet a másik után, még a családjával szemben is felvettem a kesztyűt, amikor méltatlanul bántak vele, a terhesség első három hónapját végighánytam, emiatt a korábbi feladataimat nem tudtam ellátni, és ez nagyon nem tetszett neki, a szülésbe majdnem, a gyermekágyi időszakba konkrétan belehaltam volna, ha nincs segítségem (nem ő volt az), ezek után rám maradt szinte minden feladat, akkor is, amikor visszamentem dolgozni, és a férjem képes volt tétlenül nézni ha beteg voltam, ha totál kimerült, és bizony ettől egyszer-kétszer össze is omlottam. Neki elege lett abból, hogy szóvá teszem a hiányosságait és a figyelmetlenségét, ezért lelépett.

2019. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó csak jól jártál.
2019. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!