Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az apa ellen büntetőeljárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apa ellen büntetőeljárás van folyamatban (anyát megverte a gyerek előtt), megkaphatja a gyereket?

Figyelt kérdés
jelenleg már per alatt vagyunk.6 éves a kislányunk.2-szer feljelentettem ,és látlelet is van.fojtogatás miatt súlyos testi sértés.a gyereket ő akarja.a gyerek nagyon szereti,de engem is.Az apának fiatalabb korában volt öngyilkossági kisérlete,(akkor még nem ismertem)és volt pszichiátrián 2 hétig...nemtudom ez mennyiben számit.....kérlek,mondjatok valami okosat!!!!!köszönöm
2011. okt. 23. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy számít. Egy kisgyerek még mindkét szülőhöz ragaszkodni szokott,ők neki az Isten,akárhogy bánnak vele.Az nem mindegy,hogy melyik szülő mellett tud úgy felnőni,hogy minél kevesebb lelki(és természetesen testi) bántódás érje. Ha te kiegyensúlyozottabb vagy,akkor hozzád kerül a gyerek,legalább is egy jó emberismerő bíró így döntene.
2011. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg!

Ahhoz ,hogy egy anyától elvegyék a gyerekét nagyon nyomós ok kell!!

Itt ez fordítva van.

2011. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia!Akár a gyerek előtt,akár más körülmények miatt bántalmazott,semmiképp sem fogadható el az erőszak.Ezt a bíróság is így fogja látni.Nevelés szempontjából rossz mintát közvetít viselkedésével,agressziója pedig nemcsak önmaga,felesége,de gyermeke ellen is fordulhat.
2011. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bocsi,miatt jav.között,re
2011. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz,bár az ügyvéd nem kecsegtet,azt mondja 50-50 %.ez hihetetlen!!de miért???azért mert a gyerek apás???tiszta hülyeség
2011. okt. 23. 15:50
 6/11 anonim válasza:
Az ügyvéd talán pénzt akar kicsikarni.Nincs az a bíró.amelyik egy kiszámíthatatlan,labilis idegrendszerű,agresszióra hajlamos apára rábízná a gyermek felügyeleti jogát.Ez számára is felelősség.Cseréld le az ügyvéded!
2011. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt mondják,meg olvasgattam is,hogy a büntetőeljárás fontos a perben,de nem perdöntő.döntő a szakértő vélemény.hogy a gyerek kihez ragaszkodik jobban.a gyerek rajong az apjáért(kislány),viszont már igy 6 évesen is tudja,hogy vannak dolgok amit csak anya tud megcsinálni.nagyon remélem ,hogy jól fog dönteni ez a bírónő.egy tárgyalás volt már júliusban.a következőt februárra tűzték ki.....addig remélem nem történik már semmi rossz.
2011. okt. 23. 20:33
 8/11 anonim válasza:
Szorítok neked.A bíróság szégyene lenne,ha nem a legfontosabb szempont lenne a gyermek biztonsága.Ha ellenkező ítélet születne,ne fogadd el!
2011. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!remélem nem fog ellenkező ítélet születni.de ez még messze van.a bíróság alaposan ki fogja vizsgálni az ügyet.lesz pszichológia vizsgálat mindannyiunknál.
2011. okt. 23. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ügyvéd hivatalból sem mondhat mást mint 50-50%

De mint írtam nyomós ok kell ahhoz ,gy egy anyától elvegyék a gyerekeit.

Ha meg az a pszichikai vizsgálat lesz tuti,nálad maradnak.

Sok sikert és türelmet!

2011. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!