Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elengedni de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni de hogyan?

Figyelt kérdés
4 éve elhagyott új családot alapított a nővel ,egyszerűen nem tudom túl tenni magam ezen...Idegesit , h ők élik boldogan az életet és én a gyerekkel egyedül maradtam.Mindenki mondja engedjem el ne foglalkozzam velük de bár olyan könnyen menne.A legjobb az egészben, h meg a gyerekemet is az újjá köre csavarta az a nő és egyfolytában oda akar menni hozzájuk... Szerintem nem kéne rá masszon a gyerekemre mert neki hozza semmi köze,eleg h a férjemet elvette.De senki nem ért meg a barátok közül sem csak nyomják a dumát, h engedd el stb...Néktek hogy sikerült főleg h miatta volt a válás? Nem zavar h a gyerekeddel log? H jó pofizik neki?
2020. jan. 14. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

1. Beszéld meg a gyerekeddel, hogy ez zavar téged.

2. Ne engedd el annyiszor hozzájuk. Az apja jöjjön érte, hozzátok.

3. Azért mert neki új családja van, nem jogosít fel arra, hogy neked ne lehetne boldogabb életed.

2020. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogyan mondjam azt az apjának, h a 14 évest ne vidd oda? Egyből futna a gyamugyre. Mondtam már a gyereknek , h zavar de kiakadt ,h én féltékeny vagyok ő nem tehet róla, h apa mást szeret és normális a nő..... Falakba ütközöm folyton.
2020. jan. 14. 18:35
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

A férjedet nem vette el senki, önként és dalolva választott mást!

Ideje lenne 4 év után az energiáidat magadra fordítani, ne az ő boldogságukat irigyeld, hanem találd meg a sajátodat.

2020. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2.Te könnyen beszélsz! Megnéznem ha te maradnál egyik napról a másikra egyedül minden teherrel , ő meg csak éli világat,h ugyanilyen könnyen osztanád az eszt.
2020. jan. 14. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem annak örülnöd kéne, hogy kijön az apja új családjával. A gyerek szempontjából ez jó. Elég nagy törés volt neki a válás, így legalább boldog lehet az apjával és veled is.

A saját lelked rendberakásához így négy év távlatából azt hiszem professzionális segítségre lesz szükséged. Ha friss lenne a sérelem, tudnék adni 1-2 tippet, de nálad ezek szerintem már nem működnének.

2020. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Varok minden tippet.Orulok ,h jól kijönnél de az h lassan már jobban szereti azt a r@bancot a gyerekem na azt már nem! Neki semmi olga vele ,elmondtam ha ott van légyen kedves udvarias vele és ennyi.Erre derűknek ki ,h a z a nő vásárol neki meg viszi jobbra balra a hatan mögött. Én vagyok az anyja neki semmi joga ezekre.
2020. jan. 14. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Ó, a tipikus rosszindulatú exanyuci akinek az élet (is)fáj.

Figyelj csak... egy tequila meg egy jó kúrás rád férne.

2020. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te biztos tapsolnál ha elveszítened a férjed és lassan a gyereked is.Gratulalok..Vagy meg nekem kéne jópofizni?
2020. jan. 14. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem dobjál be egy xanaxot, és vegyél egy vibrátort.

Itt aki mérgező az egyedül te vagy!

Ahogy mondták, örülj neki hogy jó a viszony köztük!

Te meg dobjál fel egy sminket, vegyél fel valami szexi ruhát és indulj pasizni !!!!!!!

2020. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, h akit megcsaltak meg az fogja be a pofáját.
2020. jan. 14. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!