Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy túl legyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy túl legyek a váláson? Egyszerűen nemtudok tovább lépni.

Figyelt kérdés
Fél éve váltunk el
2020. jan. 20. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj programokat szervezni magadnak, ismerkedj, menj emberek közé
2020. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, próbálj meg emberek közé járni akkor is ha nem érzed szükségesnek. (mekkora poén hogy ezt akár magamnak is írhatnám :D de attól még erre kell törekedni akkor is ha nehéz )
2020. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mással is történt már válás, nem lesz rosszabb az életed emiatt. Amit tanácsolni tudok az az, hogy a volt férjed ne zaklasd, ne foglalkozz vele akkor se ha lesz valakije. A féltékenység a legrosszabb dolog és még ki is nevetnek érte. Építeni kell a jövőd mással, vele szakíts meg minden kapcsolatot.


Hány éves vagy?

2020. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok,egy gyerek van
2020. jan. 21. 08:44
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Tisztelt Kérdező!


Mennyi idős a Kicsi Gyermek? Fiúcska vagy Leányocska? Bölcsőde, óvoda vagy alsó tagozatos általános iskola?


Szülői értekezleten elvált Apuka (abban az esetben, ha általános iskolás korú Kisgyermekről van szó!)


Ui: Tudom, könnyű mondani - de fel a fejjel! Egyszer még Rád is Ragyoghat a Napfény! :)


Üdv: 45/N

2020. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Idő, meg maximálisan kizárni az exet.En azzal kezdtem ,h a nevet is levettem, tiltottam mindenhonnan, nem érdekel mit csinál az új barátnővel. 3 havonta ha 2 szor váltunk, a többit a lányommal beszélik meg. Ennyi.
2020. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem Fogadd Meg a 6-os válaszoló Tanácsát!!! Biztosan Jót Tesz Hosszabb Távon a Szívednek-Lelkednek!!!


Üdv: 45/N (az 5-ös válaszoló...)

2020. jan. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6 os vagyok. Tudod van olyan barátnőm aki azért nem tette meg mindig túl magát 3 éve váltak, mert mindig nézegeti az exe profilját, nyomoz utánuk amit én nagy butaságnak tartok.Annyira azzal van elfoglalva ,h mit tesz csinál az exe ,h eszre sem veszi h mennyien udvarolnak neki.Butasag hisz tovább kell lépni,mivel elváltak ég,értelmű nem ő volt a szamara ideális társ.Foleg ,h más nő miatt váltak akkor meg pláne. Most ha a múltba temetkezel az neked sem jó és a gyereknek sem. Munka után igenis tessek barátokkal néha moziba ,kávézni stb elmenni,a legrosszabb ha valaki bezárkózik, nem megy sehová és sajnáltatja magát. Nem tudom mennyi idős a gyerek de ha van segítséged nagyszülő, apás hétvége, akkor irány bulizni is.
2020. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok van,köszönöm a válaszokat. Megpróbálom teljesen kizárni az életemből.
2020. jan. 23. 14:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdés Kiíró!


Eltelt 5 nap a legutolsó gondolatmeneted kifejtése óta. Vannak pozitív fejlemények?


Szívesen beszámolnál róluk - vagy még inkább ne faggasson egyelőre senki?


Üdv: egy online (is) segítő szándékú Hölgy

2020. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!