Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok témát találni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok témát találni. Egyszerűen nemtudok miről beszélni. Mit tegyek? 15/L (barátokkal, pasikkal sem )

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van valamilyen érdeklődési köröd. Zene, hobbi... nehogy már mi találgassunk.
2010. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez úgy működik, hogy akkor lesz alaki közlékeny, ha mindent el tud mondani ami a fejében jár. tehát ha lemész találkozol haverjaiddal, bejön a nagy csend. te meg elkezdesz valamiről magyarázni. pl, annyira furcsa érzésem van, pont úgy érzem magam mikor kicsi voltam és...(mesélsz valami történetet ami a szívedhez közel áll. kicsit meghitt hangulatot teremthetsz vele)

vagy, szintén nagy csönd, "ba$zki de szét vagyok ma csúszva, reggel is kiugrottam ágyból, kirohantam fürdőbe fogat mosni erre olyan hasat dobtam fürdő előtt:O"most is fáj az oldalam.

vagy szimplán csak mesélhetsz a napodról, semmi extra, nem kell ráparázni:)


lehet így a témák nem izgik, de ha partnerek kihoztok valami nagy hülyeséget, vagy legalább nincs csönd.

a lényeg hogy ami a fejedben épp van, azt úgy kell elmesélned, hogy a többiek elhiggyék, tényleg van a történetednek értelme, lényege.

le kell kötni a figyelmüket, van egy pont, egy bizonyos kisugárzás, amivel teremthetsz. boldogságot, szomorúságot, vidámságot. az emberek fogékonyak mások hangulatára, és képesek is megteremteni azokat. csak figyelj oda, pl mikor leülsz beszélgetni barátnőddel, figyeld az érzéseidet, érezni fogod, hogy változik.

L/16

2010. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dettó.Kb.ennyiből áll a beszélgetés:

-Szia

-Szia

-Mizu?

-Semmi.

-Az nem sok.

-És ott mizu?

-Semmi.


Még ez a jobbik eset,ha ennyit tudunk beszélgetni.


14/L

2010. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass. Olvass könyveket, olvass cikkeket a neten (de ne az ilyen blikket meg hasonló szarságokat)!
2010. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wowozz.
2010. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!