Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A valason gondolkodom! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerubin kérdése:

A valason gondolkodom! Van itt olyan aki úgy vált el, hogy a masik fel nem jelent egyszer sem?

Figyelt kérdés

A ferjem ukran allamplogar ,nem is beszel magyarul ,munkahelye nincs ,a nyelv hianyara utal mindig ,ha megemlitem jo lenne valami munka . Kozos vagyon nincs ,kozos gyerek nincs .Szoval semmi amit ossztani kellene .

Lehetseges lehet ugy elvalnom hogy o nincs ott a targyalasokon??Hazassagunk kotese elott kozjegyzo elott valaltam ,hogy biztositok szamara mindent de miota megkapta a tartozkodasi kártyát alig van itthon.


2020. febr. 11. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is elválasztanak, ha ő nem jelenik meg. Azonban ha csak nem írtatok házassági szerződést ami másképp rendelkezik, minden vagyon amit a házasságkötés óta szereztetek közös. Akkor is ha mondjuk nem volt közös bankszámla. Keress ügyvédet.
2020. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elválasztanak. Ez valojaban nem is hàzassàg. Azdrt az tudhattad volna hogy csak a papir miatt akar tèged.
2020. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ! Nincs semmilyen szerzodesunk es 1 eve vagyunk hazasok ezelott 4 evig eltunk egyutt es soha semmi jele nem volt annak ,hogy csak a papir kell .Ez alatt az 5 ev egyuttlet alatt 1 metert nem haladtunk elorebb ,barmit vettem csinaltam arra az en megkeresett fizetesem ment .Nyaralastol megkezdve mindenre.

Ugyvednek ,nem nagyon latom ertelmet ,mert kovetelni nem tud mit sem penzt sem energiat nem fektetett bele semmibe ez ido alatt.

2020. febr. 12. 06:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne keress ügyvédet, csak utána majd ne sírj, ha a bíróságot kicsit sem érdekli, hogy te hagytad magad kihasználni.
2020. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell megijedni!

Válj el nyugodtan, ügyvéd sem kell hozzá.

Amit te vittél be a házasságba azt elvenni nem tudja, nem vagytok 5 éve házasok. Remélhetőleg nincs semmi a nevén, így nyugodtan kapálózhat, semmi nem illeti meg.

A bíróság 6 hónap alatt, két tárgyalással szétválaszt titeket ha nincs közös gyerek és közös vagyon.

2020. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az ötéves hülyeséget felejtsük már el végre, mert ingatlanra és nagy értékű ingóságra nem vonatkozik!

Volt férjem is erre hivatkozott, kuncogott egyet a bírónő, aztán felhomályosította, hogy az örökölt házam és földjeim nemhogy öt, de ötven év után se számítanak közös vagyonnak, hiába házasság alatt kaptam.

2020. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

Te nagyon félreolvastál valamit!

Azt írtam, hogy amit a házasságba bevitt ahhoz semmi köze a férjének.

Az 5 év pedig a közös, de egy néven létező ingatlanra vagy ingóságra érvényes!

2020. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit örököltél azt te öröklöd nem a férjed, valóban sosem lesz az övé!

Viszont ha házasság ideje alatt vásároltál egy ingatlant, és nem tudod bizonyítani, hogy a nagymamádtól örökölt pénzből van, bebuktad ha 5 évnél több a házasság!

2020. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én javasolnék azért egy ügyvédet, hoyg rendben legyen a papír. A szüleim pár éve váltak el, az anyám új pasija korábban már elvált, ő pontosan tudta, mit kell beleírnia válókeresetbe. Volt benne pár mondat arról, hogy véglegesen megromlott a kapcsolat és semmi esély a békülésre, valamint hogy minden anyagi dolgot ők már renfdeztek maguk között. Egy fél órás tárgyalás után el is választották őket, ha egyikük nem megy el, ugyanez lett volna.
2020. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az en ferjemnek semmi az eg vilagon nincs a nevem .minden az en tulajdonom a csaladi haz auto stb .es ezek a hazassagkotesunk elott a tulajdonom volt .

Köszönöm a valaszokat !

2020. febr. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!