Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam, közös megállapodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam, közös megállapodás, mindent lezártunk. Miért nem hagy nyugton?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy a pénz (gyerektartás) miatt csinálja, dehát megállapodtunk, bíróság elfogadta. Ügyvédje felkeresett, hogy módosítani akarja a megállapodást, gyakorlatilag a semmi olyan okból, amivel a bíróság kezdeni tudna bármit is . Felkerestem egy ügyvédet és ő sem érti h mirefel variál. Hogy tudnám ezt befejeztetni vele? Félek, hogy ez passzió lesz. Így is van elég problémám.

2020. febr. 18. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Pont ugy tunik neki, mint aki belatta:) Nyilvan te akartal valni, 70%ban a no akar valni, mert megunta a parjat vagy mert lett uj kan, vagy cska le akarja huzni. A kolkeidre meg nem is gondolsz. Hulye otlet lett volna beszelgetni a problemakrol amig egyutt vagytok(igen ez az o hibaja is, meg a tied is).
2020. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hogy állítsam le? Hiába momdtam neki, hogy nincs esélye, próbálkozik. Annyira érthetetlen nekem.
2020. febr. 18. 21:54
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

#10 igazad van, azt kene mondani a polgarin:

Egyutt egeszsegben, betegsegben, amig a valoperes biro el nem valaszt.


Milyen jol hangzana a fogadalom:)

2020. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
11e-es írtam korábban h miért váltunk el.
2020. febr. 18. 21:55
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
En akkor se tudlak sajnalni. Te valtal el, ez a te dontesed volt, o meg kozben tehetetlen volt. Most meg te vagy tehetetlen, hogy o bead vmi modosito kerelmet. Legalabb aterzed milyen. Amugy sem kell felned, ha nem jogos, akkor a birosag visszadobja, azt csa.
2020. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni, csak nem szeretném ezt a felesleges huzavonát, és nincs ötletem.
2020. febr. 18. 22:01
 17/21 A kérdező kommentje:
Mindenben közösen állapodtunk meg, ügyvédünk sem volt, a bíróság rábólintott és kész. Most meg variálna, de nincs mire.
2020. febr. 18. 22:02
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Azt majd a birosag eldonti, hogy van e mire.
2020. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele személyesen erről? X évig házasok voltatok, van közös gyerek is, muszáj lesz normalizálni a kettőtök viszonyát. Ez mindenki érdeke, nem az, hogy ügyvédjén keresztül kommunikáljatok életetek végéig.
2020. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%

"Az a szep ebben a nyugati vilagban: anyuka elvalik, viszi a kolkoket, meg a penzt is. Lathatas 2 hetente 7vegen. Apuka meg erzelmileg anyagilag kizsigerelve..."


Inkább az a jellemző, hogy apuka éli világát, max. ad 20-30 ezret a gyerekre, anyuka meg húzza az igát, neveli a gyerekeket, vállalja az összes felelősséget. Megnézném a sok elvált apát, ha nekik kéne nevelniük a gyereküket, áldozatot hozni, lemondani az új párkapcsolatról, a szabadidőről, stb.

2020. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!