Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi pénzt kellene/illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kellene/illene kérnem? Eddig nem volt megállapodás egy havi fix összegről és érdekelne, hogy mennyi lenne a reális.

Figyelt kérdés
Az exem fizetése nettó 270000Ft. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi lenne a reális összeg mint gyerektartás a 4 gyerkőc után és rokontartás (bocs, ha nem így hívják) az anyukájának? Én még gyesen vagyok a kicsikkel, szóval az én bevételem sem verdesi a plafont, az anyukájának 65000Ft a nyugdíja.
2018. jan. 25. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Wow. Mind a 4 tőle van? :O

31/f

2018. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mind a 4 közös.
2018. jan. 25. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem sajnálom. Orronként 30-40 a reális, de 20-30-at szoktak adni, ha sok a huza-vona. Szerintem, ha még tudtok egyezni, egy százas reális.

31/f

2018. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekenként 20-25%, de maximum a nettó fele lehet levonás. Tehát 135, rokontartással együtt. Az általában hasonló összeg.

Úgyhogy 135/5: 27 ezer az anyósnak, 108 nektek.

2018. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal gyerekenként maximum 20%, összesen maximum 40% vonható le, de az is csak akkor, ha a fennmaradó összeg több, mint a létminimum. Persze ha jó arc, attól még fizethet többet önszántából.
2018. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit segít be, mennyit vannak vele a gyerekek, hány évesek? 4 gyerek mellől egy ideig még biztos nem tudsz dolgozni menni. Gyerekenként 30e minimum.
2018. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!