Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol az apuka folyamatos 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol az apuka folyamatos 4 műszakban dolgozik, hogy van megoldva a láthatás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, aki hasonló helyzetben él vagy élt azoktól.

2020. febr. 20. 12:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A négy műszakról nincs tapasztalatom, a bunkó válásról van.

De muszáj volt belátnunk, hogy a gyerekek miatt, jobb, ha normálisan egyezkedünk.

Szóval jóindulattal sokmindent el lehet érni, talán ezt is.

Hajrá!

2020. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Most láthatás sincs, elvileg az is szünetel....
2020. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22: Ne szórakozzunk már, hacsak nincs valamelyik szülő karanténban, akkor a gyerek ugyanúgy találkozhat mindkét szülővel.
2020. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
19%

#23

Hát... Most legjobb, ha senki nem találkozik senkivel. A gyerek marad a seggén a vele egy háztartásban élő szülővel.

Tudom, látom, hogy vannak felelőtlen emberek, persze, ez nem újdonság sajnos.

De maradjunk annyiban, még a jog sem javasolja jelenleg a láthatást, és nem kiba$zásból...

2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24: Nagyon elkanyarodtunk a kérdéstől, de azért válaszolnék rá, mert a valósággal köszönőviszonyban sincs, amiket írsz.


Kérlek idézd már be azt a jogszabályt, ami szerint a jelenlegi helyzetben nem javasolt, hogy a gyerekek a szüleikkel kapcsolatot tartsanak. Kíváncsian várom, mert ilyet biztosan nem fogsz találni.


A jelenlegi jogi helyzetben Magyarországon pár kivételtől eltekintve az emberek kb. oda mennek, ahová csak akarnak, azzal találkoznak, akivel csak akarnak, délután háromig még vendéglátóhelyekre is járhatnak. Az pedig ajánlott, hogy lehetőség szerint maradjon otthon, és csak a legszükségesebb időre hagyja el az otthonát, illetve kerülje a szoros kontaktusokat, kiemelten figyeljen a higiéniára. Ezt minden felelősen gondolkodó ember be is tartja, de azért ne essünk már át a ló túloldalára. Amikor az emberek nagy részének kötelező dolgoznia, bejárnia a munkahelyére, ahol csomó emberrel találkozik, akkor ne akarjunk már egy gyereket se hónapokra elszakítani a szüleitől. Nem atomtámadás történt, hogy aki kiteszi a lábát az utcára, az azonnal sugárfertőzést kap, meg azonnal elkárhozik a népharag miatt.


Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem, te hogy oldanád meg a kiskorú gyereked felügyeletét, amikor éppen dolgozol? Mert jelenleg se bölcsőde, se óvoda, se iskola nincs. De a szülőknek dolgozniuk kell, ha nem akarják a munkahelyüket elveszíteni, és nem akarnak éhen halni. Az egész gazdaságot meg nem lehet leállítani, hiába van akármennyi tartalék pénzed, ha senki nem lesz, aki feltölti a boltokat, aki megtermeli azt, amit megveszel a boltban, aki üzemelteti a közműveket, hogy legyen áramod, fűtésed, telefonod, interneted, tudj fizetni a bankkártyáddal, stb.


Az előző kérdésre az én válaszom: A gyereknek van apja és anyja is. Amikor az apja dolgozik, akkor az anyja vigyáz rá, amikor az anyja dolgozik, akkor meg az apja vigyáz rá. Akkor is, ha éppen a két szülő külön él. Mi felelős szülőként így csináljuk, és működik. Mennyivel lenne felelősebb magatartás, ha rád hallgatunk, egyik szülő felmond a munkahelyén, hogy a gyerek otthon maradjon a seggén és közben hónapokig ne lássa a másik szülőjét.

2020. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25, és nálatok ki van négy műszakban?
2020. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#24 vagyok.

Én spec itthon vagyok GYES-en a legkisebb miatt. Az exem gyárban dolgozik sok ember között. Mindketten úgy látjuk a legjobbnak, ha nem viszi a gyereket (10 éves), amíg nem javul a helyzet.


Amiket írtál, persze, tudom, hogy nálunk nincs kijárási tilalom, meg lehet plázázni, kocsmázni, nem tiltja senki... Elég nagy baj.

Javaslatot írtam egyébként, szabály erre sincs.

De a "Maradj otthon" magába foglalja, hogy ne fogadj látogatókat, ne látogass senkit, stb. Mi betarjuk. Csak boltba megyünk, azt is elővigyázatossággal, gyerek nélkül. (Igen, itthon vannak a lakásban.)

2020. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem bírna ki hogy hónapokig ne lássa persze betartunk minden óvintézkedést.

Most úgy alakult az új rendeletek miatt ,hogy én többet vagyok vele mint kb az apukája ...mert én 3kor bezárok az anyukája meg van hogy későn végez.

2020. márc. 24. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!