Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol az apuka folyamatos 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol az apuka folyamatos 4 műszakban dolgozik, hogy van megoldva a láthatás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, aki hasonló helyzetben él vagy élt azoktól.

2020. febr. 20. 12:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%

Leírom még egyszer: oldjátok meg!

Ha 4műszak, akkor a fél nap szabad, minimum. Te milyen rendben dolgozol? Vagy annyira nem szoros ez a kapcsolat, hogy beletartozz a családba?

Lehet itt köpködni, hogy az exe a köcsög, mert sír a láthatás miatt. De azt ugye tudod, hogy a párod gyereke az, aki VALÓJÁBAN sír?

Miért, szerinted mi a megoldás? Mivel kb. évi 6 szabad hétvége van. Érje be a 6 éves kisgyerek évente 12 nappal az APJÁVAL, a többiben meg ku.ss legyen? Segáz, nem te vigasztalod, mikor hetekig sír, hanem a köcsög exnő. Ugyebár...

Azt ugye tudod, hogy a pasidnak is ugyanúgy köze van a gyerekhez? Elvált apukák nagyon tudnak ugrálni a gyerektartás miatt, hogy anyuka is ugyanannyit tesz hozzá? De ilyenkor a neveléshez, gondozáshoz mennyit tesz apuka? 50%? Vagy inkább 1-2?


Lehet, hogy nem láknak egy fedél alatt, de a párodnak vannak kötelességei a gyereke felé. Örülj, hogy a jog csak az anyagiakról rendelkezik.


Az a bizonyos köcsög ex hogy dolgozik a gyerek mellett, ha nincs más? Ja, hogy neki sikerül... Ti KETTEN havonta kétszer nem tudjátok ugyanezt megoldani.

Értem.

2020. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Én szabad vagyok általában szombat és vasárnap és eltudom hozni ,de nem velem szeretne lenni.

Pàrom mikor álláskereső volt többet ment segített stb. Nem arról van szó ,hogy nem akarja.Csak épp nem ugrálhat ,mert megint az utcán találja magát a munkahelyről.

2020. febr. 20. 16:56
 13/28 A kérdező kommentje:

Nahát nemsok válasz érkezett meglep a dolog,vagy csak titkolják?


Rengeteg rendőr,tűzoltó, biztonsági őr,mentős,ápoló ,orvos ,ne adj isten gyári dolgozó van mint műszakos munka valahogy náluk is működnek ezek a dolgok ,ilyen tapasztalat érdekelt volna.

2020. febr. 21. 10:51
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Én már felnőtt vagyok, de gyerekkoromban az apám mozdonyvezető volt, így nagyon összevissza dolgozott. Nálunk soha nem volt szigorú láthatás, akkor látott apám, amikor akart, de nyilván előtte felhívta anyámat, hogy jó-e. De mivel már iskolás voltam, így velem is tudott beszélni telefonon, hogy jó-e nekem a holnapután délután. Nekem így telt a gyerekkorom, hogy volt, hogy egy héten találkoztunk háromszor is, aztán volt olyan, hogy három hétig nem találkoztunk, mert nem jött össze. Nekünk azért működött így, mert a szüleim rugalmasak voltak, és nem akartam b....szakodni egymással állandóan.
2020. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A 11# jól írja. Ne az exeket szidjátok, ha gyerekes pasival jöttök össze, akkor vállaljátok a vele járó herce-hurcát is.

Én ezen már rég túl vagyok, soha nem akadályoztam az exemet a láthatásban. Nem másztam bele az új kapcsolatába, nem szidtam, nem veszekedtünk. Normalisan váltunk el és barátok maradtunk. DE a fiam felnőtt fejjel mégsem mond jókat az apjáról, pedig tőlem egy rossz szót sem hallott. Éspedig azért, mert az apja volt az aki nem mindig vitte el, mert...vagy nem mindig fizetett gyerektartást, mert ÉPPEN nen volt munkája és sorolhatnám. Ez nem az én dolgom, ha valakinek van egy gyereke, akkor oldja meg a láthatást, gyerektartást. Engem nem fűzött a gyereken kívül más az exemhez, de a gyerek érzelmileg eltávolodott tőle, mert amikor szüksége lett volna rá, nem volt mellette, most már cseszheti.

Elhiszem, hogy vannak exek akik problémásak, de ha nem akarod a pasid gyerekét, akkor inkább keress gyerektelen pasit és mindenki jobban jár.

2020. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15

Szeirntem félre érted ,csak nem gondolom úgy,hogy csak nekem kellene alkalmazkodni mindenkihez.

Jelenleg ott tart a dolog,hogy ujra fogjak tárgyalni a lathatast mert a munka miatt a leírt két hetente szombat vasárnap nem megy.

Ha másképp nem lehet az anyával egyezkedni muszáj bíróságra járkálni emiatt.

2020. febr. 24. 11:35
 17/28 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Nem kaptál elég választ a másik kérdésnél?

2020. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem most tettem fel,Csak most is érkezett rá válasz és arra reagáltam 😊!!
2020. febr. 24. 15:52
 19/28 anonim ***** válasza:
35%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Erre gondoltam, egyértelmű, hogy ez is a tiéd.

2020. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkók az emberek! Ennyi rossz indulatú választ, pedig te csak jót akarsz. Ja, mert ma csak úgy lehet válogatni a munkahelyekben. Hahaha. Férjem is 4 műszakban dolgozik, igen válásra áll a szénánk, de eszembe sem jutna hisztizni, hogy de ekkor gyere azt pont, ha akkor éppen dolgozik. Jön majd amikor tud, csak jöjjönn. És mivel imádják egymást, jönni fog. A gyerekünk érdeke az első. Szóval bocsi, mert megoldást nem tudok, az exnek kellene normálisan hozzá állni. A gyereke miatt. Remélem rendeződik, ha máshol nem a bíróságon.
2020. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!