Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » NŐK, na ezzel mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK, na ezzel mi lenne a gondotok?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze!


Válás.

A gyerek nálad marad.

Kikényszeríted a gyerektartást a bíróságon, ami X összeg/hó.


Miért kell ez, miközben a pasi jobb ajánlatot tesz?


Az ajánlat:

Kapsz egy minőségi, bútorozott lakást, használatra.

Egy számláról, havonta utalódik a teljes rezsi.

Minden, a gyerekkel kapcsolatos FONTOS kiadást a pasi fizet (kaja, ruha, orvos, oktatás,...).


1 azaz EGY feltétel van!


Nem lehet új, állandó, pláne hivatalos pasid, pláne nem olyan, aki odaköltözik!!!



2020. febr. 23. 14:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy az exemnek az ég világon semmi köze nincs ahhoz, hogy nekem mikor lesz új párom vagy nem. Egész életére köteleznéd a nőt, hogy ne legyen új párkapcsolata? Mit képzelsz lol
2020. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy ez szó szerint egy elmebeteg ötlet?


Fizesd a bíró által meghatározott összeget a gyerek után, akiért részben te is felelős vagy, és még a gondolatától is szabadulj meg, hogy megmomdod egy másik felnőtt embernek, hogy mit csinálhat az életével, és milyen párkapcsolati lehetnek.


Komolyan azt hittem, hogy ilyen csak a közel kelethez hasonló lecsúszott helyeken fordul meg a férfiak helyében, de nem....

2020. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
A gyerektartás nem kikényszerítés, hanem a gyereknek jog szerint jár. Elég szomorú, hogy valaki csak akkor hajlandó eltartani a gyerekét, ha a bíróság kötelezi rá. Az ajánlatát kiröhögném. Fél évvel a válás után lett új párom, 1,5 múlva összeházasodtunk, közösen vettünk házat, közösen fizetjük a rezsit. Az exférjem a gyerekkel kapcsolatos kiadások kb. 30%-át fizeti, de ha nem fizetne, akkor sem lenne gond, szerencsére normálisan keresek. Nagyon szánalmasnak gondolnám, ha meg akarná szabni, hogy legyen-e kapcsolatom.
2020. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, ostoba vagy, ha ez így lenne, akkor a második opciót választanák.

Kérdező, azért nem, mert ez így nem válás. Neked persze lehet új kapcsolatod, én meg rohadjak el egyedül, mert elváltam?

Tudod, miért váltam el /válnék el egy olyantól, mint te vagy? Mert még hiszek abban, hogy nekem is jár a boldogság. Egy olyan férfi, aki szeret és megbecsül, nem a tulajdonaként kezel (még a válás után is).

A gyerektartást pedig nem kéne "kikényszeríteni" normális apa számára ez nem kérdés. Beteg vagy, a kérdésed is az.

2020. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hűha...


tehát inkább a hivatalos, havi 150.000 kell a nőknek, mint a lakás + rezsi + gyerek kiadásai kombináció?

Azaz inkább dughass, mint a gyereknek legyen biztos lakhatása, oktatása, élelme,...?

2020. febr. 23. 14:30
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

"Minden nő azon van, hogy az utolsó fillérig kiszipolyozzon."


Elég szar gyerekkorod lehetett, ha a szüleid sajnálták tőled az ételt, a ruhát. Gondolom őket is a bíróság kényszerítette, hogy tartsanak el téged. Minek csinál az gyereket, aki aztán nem hajlandó enni se adni neki?

2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
76%
Bocsánat, nem az utolsónak, hanem a hármasnak ment!
2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakinek az a célja, hogy ne legyél az életében, ez egy meglehetősen szar ajánlat, remélem, tudod.
2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

A gyerektartás hol 150 ezer?

És nem, nem az a lényeg, hogy dughass, hanem hogy normális párkapcsolatot, szerelmet, boldogságot találj. Ennyire beteg nem lehet valaki, mint te, kérdező.

2020. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hol elsz te, de nekem is es a legtobb elvalt szulos ismerosomnek normalis gyerekkora volt, normalis oktatast kaptunk, kulonorakra is jartam es volt mindig eleg uj ruhank meg minden hulyeseget megkaptunk amire szuksegunk sem volt, stb. Ha valami reszmunkaidos kozmunkas az asszony, annak talan jo ajanlat lehet ez, a gyerek erdekeben, de nyugi, o sem fog belemenni :D
2020. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!