Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált emberek! Érdemes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált emberek! Érdemes volt megházasodnotok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
alapvetően ott bukik a kérdés, hogy elvált embereket kérdezel. egy elvált ember úgy is azt fogja mondani hogy nem, olyan kérdezz akik 102030 éve házasok...
2020. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam házas, csak együtt éltem valakivel. Olyan szempontból a rosszul sikerült dolgok is végül is "érdemesek", hogy tanul belőlük az ember, és remélhetőleg sikerül változtatnia azon, ami miatt így alakultak a dolgok, legalábbis ami az ő része volt, és a következő kapcsolatában már jobban fogja tudni kezelni a hasonló problémákat (bár akkor úgyis lesz más jellegű helyette), vagy saját magában helyre tud tenni valamit, amire a kapcsolat vagy a másik ember világított rá.
2020. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Volt 6 nagyszerű évünk, meg 1, ami már nem volt olyan jó. A közös gyereket sem bánta meg soha egyikünk sem. Később mindketten újra megházasodtunk, ez is mutatja, hogy nem volt rossz tapasztalat. A mostani férjemmel 10 éve vagyok együtt, és nem bántam meg, hogy hozzámantem.
2020. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
igen. Ha a házasságunk első 10 éve elveszett volna az életemből, nagyon üres lenne ez az egész hóbelevanc ami körülvesz (nem beszélve a lányaim létéről). Ami meg később jött, hát semmi sem tart örökké. Fájdalmas is, de megérte.
2020. márc. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első hszólónak. Ugy 15 évi házasságig nem volt gond. A férfi húz, pénzt keres családot épít. Anyuka gyereket nevel, mosogat, új faszt keres. Aztán visz mindennek a felét, gyerek felnő vadon. Nyögöd a sulyát mig élsz. Hosszú a történetem, kérdezz, ha érdekel.
2020. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Életem legrosszabb döntése volt , hogy megházasodtam , 20 év házasság után a feleségem megcsalt , félrelépett , majd az általam összekinlódott vagyon jelentős részét elvitte , amibe egy fillért nem adott bele , szerencsére , a 17 éves fiam mellettem állt és engem választott.
2020. márc. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Apám kétszer vált el, és mindkét válás után azt mondta, ő hisz a házasságban, és nem bánja, hogy megházasodott. Most a harmadik nőjével költözik össze :) Attól, hogy valami tönkrement, még előtte hozhatott sok jót az ember életébe. Ha megbánnánk minden olyan emberi kapcsolatot, aminek vége szakadt, marhára depisnek kéne lennünk...
2020. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kokohoho ***** válasza:

Mintha csak azt kérdeznéd, hogy ne legyünk boldogok soha, mert véget érhet?

Még nem vagyok "102030 éve házas", csak 36 éve vagyunk együtt asszonykámmal, de ha bármikor véget ért volna, akkor sem bántam volna soha, hogy boldog voltam, ameddig lehettem.

2020. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem, semmi értelme nem volt.


4 év együttélés után házasodtam, én nem ragaszkodtam volna ehhez a papírhoz, az asszonynak fontosnak érezte, mondom ezen ne múljon a boldogsága. Aztán egy év se telt el, mire ő is rájött, hogy nem ezen múlik a boldogság, és elkezdett csalni gyermekvállalás közben, miközben én mit sem sejtettem. Aztán húztuk még egy ideig, a gyerek miatt nem akartam válni, meg még szerettem is. De a folyamatos megalázást, megcsalást nem lehet a végtelenségig bírni. A pénzt mindenki azt vitte, amit hozott, nem volt fele-fele osztozkodás. A közös gyerekkel is minden rendben, mindketten napi kapcsolatban vagyunk vele, mondhatni közösen, de külön neveljük. Én valószínűleg nem fogok újranősülni, lehet párkapcsolatom se lesz többé, nem hiányzik, hogy még egyszer így megalázzon és átverjen valaki, és még egy gyerek ne családban nőjön fel. Ugyanezt meg lehetett volna papír és papír nélkül is csinálni. Én ateistaként hűséges voltam, és az is lettem volna, amíg a halál el nem választ papír nélkül is, neki vallásosként a papír sem volt elég hozzá. Szóval megérte? Nem, teljesen fölösleges volt.

2020. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barnabas333 ***** válasza:
Nem de nem is én akartam, a volt feleségem erőltette. Most csak élettársam van, így is lehet boldognak lenni.
2020. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!