Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes folytatni ugy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ugy a hazassagot hogy mar nem vagyok szerelmes belé, sokaig elhanyagolt, sokszor megsértett es most mar tetszik vki mas?

Figyelt kérdés

Azzal a masikkal nincs semmi koztunk, nem is akarom hogy legyen amig nem valunk el.

Nagyon nem szép tõlem ha ezért valni akarok?

6éves a hazassagunk, gyerek nincs


2018. nov. 19. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínűleg nem kommunikáltatok eleget a problémákkal kapcsolatban, már valószínű késő. Megsúgom, ha megtudja, hogy valaki nálad képbe került, képes lesz végre odafigyelni rád és változtatni, kérdés hogy ez mennyire késő és neked mennyit ér ez a kapcsolat, akarsz-e még esélyt adni. Az, hogy megtetszett valaki más, jelzésértékű, ne dugd homokba a fejed, nem vagy boldog most, szóval valamilyen módon változtatni kell: újra kommunikálni vagy válni.
2018. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

nálatok érdemes lenne akár szakembert is bevonni a párkapcsolat újraélesztésébe... nem menthetetlen.

pl. szemelyescoach.hu

2018. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Masik pont ua vegzodne

Csak szolok

Hozd helyre a hazassagod amig lehet

2018. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miert gondolod igy? tapasztalat? kicsit tobb magyarázatot kerek szepen
2018. nov. 20. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, mintha csak én írtsm volna. Csak itt 11 év 2 gyerek. :( 31/N
2018. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyerek akkor nincsen semmi értelme együtt!!


Én nem tudok menni pedig évek óta semmi szex. De van egy közös fiunk. Az már nem mindegy

36f

2018. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miert nem udvarosz hivod randira a feleseged ?

Hazassagban semn jar a szex tenni kell erte es nem az agyban

2018. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a felettem szoloval.


Én is próbàlom helyrehozni a kapcolatunk , nagyon jol esne ha elhivna randira, meghívna egy kvra,akàr egy bevasarllas alkalmàval ha elmegyunk egy kàvézo elott, ha eszébe jutna ujra "lehengerelni", kedves figyelmes gesztusok, néha egy szàl viràg, egy őszinte bók jolesne... De a szitu ugy néz ki hogy évek óta én hivom őt moziba, évfordulókra szülinapra én emlékezek csak,legutobb is egy tàl sütivel àllitottam be melobol hamarabb hazajotzem hogy kicsit kettesben legyunk de épp vàrta a szüleit mert elhivta őket,mert köszönteni akartàk,pedig mebeszéltuk hogy 7 végén ü nepelünk. Ugyhogy elmentem a gyerekekért az oviba..

Karàcsonyra én megleptem egy kiràndulàssal,ő meg belefizetett az uj szemüvegembe mert nem tudta mit vegyen. 11 év... 8 éve nem kaptam tőle semmit, anyàknapjàra egy viràgot.. :(

Szoval férfiak, igenis hóditsàtok meg mi dig a feleségeteket,érezze hogy szàmít,érezze hogy nő a javàbol, vegyétek észre hogy nektek öltözik csinosan, szépítkezik, miattatok is edz,hogy a férfira van szüksége akinek a benne lévő nő kell!

31/N

31/N

2018. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kerdezo kicsit olyan mint az ocska autotulajdonos

Olajat nem tolt muszakita nem viszi mosni nem mossa az autojat

Aztan az elromlik...tulaj csodalkozik es kidobja vesz egy ujat...

Szomoru ennyire tudunk vigyazni arra ami regen a legfontosabb volt az eletunkben

2018. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem igaz utolsó, nem az vagyok es nem olyan amilyenre te gondolsz.

Mar regi a kerdes, amugy 8al egyetertek.

Nõ vagyok nem ff

2020. aug. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!