Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa fenyeget minket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa fenyeget minket hogy megöl. A rendőrség semmit nem csinál. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a gondom. Szóval hosszú magyarázat lesz. Tizennégy éves lány vagyok. Vagyis szeptemberben leszek annyi. Anyuék rosszul éltek, élnek. Azért írtam ki ezt a kérdést mert szükségem lenne olyanra akire támaszkodhatok kinek elmondhatom ezeket a dolgokat. Ott van ilyenkor másoknak anyu meg apu anya így is kivan szóval neki nem akarom. Ha rokonnak mondom az elítél. Félek nagyon és rossz. Most is sírok. Szóval 2009 húsvétján apa berúgott és elment egy pincébe ahol román nőcskék voltak és apám haverja és kb. hatvan éves alkoholista szutyok dugó. N és apa azt mondta hogy a bácsi tanyájába közbe egy másik pincében az előbb említett nőkkel. És anya elment hogy hol van mert sejtette hogy abba pincében. És apa meg már kezdet ki az egyik nővel. Félre értés ne essék az apám nem egy léhűtő típus de akkor jól be volt rúgva. Na akkor eljöttünk a mamámhoz másnap visszamentünk. Apa rá két három héttel berúgott, és innentől kezdődött hármunk számára a pokol ( most nyolc és fél éves húgom, anya és az én számomra). Apa kihívta anyát a konyhába és faggatta a múltjáról. Ezt úgy kell elképzelni hogy hány férfival feküdt le mielőtt még apát ismerte és ha lefeküdt akkor hogyan és utána mit csináltak. És ha apámnak nem tetsző választ adott anya megverte. És ez így ment egészen december 3.-áig. Először csak két hetente rúgott be utána hetente majd hetente kétszer. Amíg anyát nagyon megverte december harmadikán este. Utána apa kocsiba ült és elment kocsmába. Anya elment megnézni és elbújt minket a házba hagyott. És apa megjött anya persze sehol. és apa elővett engem. És kérdezte hol az anya. Felhívta anyát hogy hol van anya nem mondta meg. Apa elővett egy kést és a telefonom kitépte a kezemből felhívta anyát hogy jöjjön haza vagy megöl minket. Anya ekkor már hívta rendőröket. de én anyunak mondtam telefonon keresztül hogy ne jöjjön haza. Apa elment bezárt minket megjöttek a rendőrök anyut felvették az utcánk sarkán. És mi a húgommal az ablakon ugortunk ki és apát is előszedték a rendőrök. És amikor ott állt a két rendőr apát fogták mi anyuval szembe apának akkor apa azt mondta anyára hogy te torkos p*nájú büdös k*urva az utolsó csepp véremig harcolni fogok hogy megdögölj és ez miatt a rendőrök bevitték mi bedobáltuk a kocsiba a ruháinkat és elmentünk a mamámhoz anya anyukájához. Apának megjegyzem van öt vagy hat puskája de nem légpuska hanem sörétes meg minden. Na akkor itt éltünk májusig akkor anya azért ment vissza mert apa azt mondta hogy minket megöl amikor egyszer hoz vissza és az utcába dudál egyet és anya csak azt hallja meg három puska dörrenést és akkor amire kiért mi vérbe fagyva leszünk a kocsiba. akkor visszamentünk. És azóta éltünk de apa elkezdett inni és havonta kétszer utána hetente utána már 2011 május 23.-án volt a szülinapja és akkor berúgott és ivott 24.-én és huszonötödikén is. Mi akkor jöttünk el. Mert anyát nem bántotta csak lelkileg. nem szerette csúnyákat mondott és már megint feszegette a múltat mondván hogy még egy nyár nem tiszta. akkor kocsiba ültünk az otthon lévő készpénzt elhoztuk. 4 millió forintot. Apának maradt még egy. Megint mamához jöttünk. másnap anya apát feljelentette zaklatásért mer akkor is az nap éjszaka megfenyegette anyát meg minket életveszélyesen anyát még mai napig is hívogatja napi 20-30-szor. Két héttel ezelőtt apát behívatták a rendőrségre és elmondták neki a feljelentést. Július elején anya beadta a válást. Apa azt mondta hogy ha elmer válni kicsinálja és lemészárolja az egész családot magával együtt. Minket azóta egyszer látott engem kétszer mert egyszer július végén eljött a mama falujában és ott a gyermekjólétis néni előtt meglátogatott minket de akkor is az volta látogatás végén a végszava hogy tudom már mi lesz ennek a vége. Anya és én elmentünk június vége felé két családsegítővel meg egy vezetővel aki a cs. segítő kocsit vezette. És a cs segítő kért rendőri segítséget. És amikor a rendőrök megtudták hogy kihez kell kimenni akkor egy rendőr helyett négyen jöttek ki ahogyan ruhaneműinket eltudjuk hozni mert közel öt hétig ruha nélkül voltunk abba a szabadidőbe amiben eljöttünk. És akkor is apa nagyon feldühödött amikor meglátta a négy rendőrt és a három cs. segítőt. Később lenyugodott és azt súgta anyának hogy elvágom a torkodat te szemét. Mi azóta hogy eljöttünk be vagyunk zárva a lakásba mert anya és mama dolgoznak mi meg ugye félünk mert apa fenyeget folyamatosan. És a telefont nem merjük felvenni mert ha apa az és megtudja hogy mi itthon vagyunk eljön és ebtöri az ajtót. Amikor velem beszél könyörög hogy mondjam anyunak hogy én váljon el. És hogy szeret minket de neki már nem hiszünk. Én persze azt mondom hogy majd mondom anyának de nem és csak azért mondom neki ezt hogy ne bántsa anyát. A házasságuk elején öt évig úgy éltek hogy anya jött ment mert verte kékre zöldre. Én szeretem apámat de már nem úgy mint régen. Anyuért a magam 164 centiével és 54 kilójával tűzbe mennék mert nagyon szeretem és meg is hallnék érte. De nagyon rossz és senki nem segít nekünk. a rendőrök se igyekeznek. Nagyon félünk. Anyát féltem a legjobban. Valaki írjon pár biztató sort vagy írjon ah megtud vigasztalni vagy tud valami megoldást. Az e-mail címem: tito555@citromail.hu az msn-en címem is ez. Segítsen valaki mert megbolondulok.

egy 14 éves lány.


2011. aug. 9. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
34%
Pesti vagy?
2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
88%

Kísértetiesen hasonlít a történetünk, habár nem olvastam végig amit írtál. Én is 14 éves voltam, apám minket is fenyegetett, hogy megöl a testvéremet elakarta vinni. A rendőrséget ugyan kihívtuk, de nem csináltak semmit. Mi azt tettük, hogy anyu az öcsém és én jó messzire elköltöztünk tőle, kb. 700km-re, egy másik országba. Most már nyugodt az életünk.

19/L

2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
96%
miért is tenne bármit a rendőrség? nekünk is volt ilyen, ki is jöttek, de annyit mondtak, h "amíg nem folyik vér, nem tehetünk semmit".. hát köszi szépen -.-
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam. Mást nem nagyon tehetsz, minthogy megbeszélitek anyutokkal, hogy olyan helyre költöztök, amit apátok nem ismer, telefonszámokat, e-mailcímeket megváltoztatjátok. Faterodat nem büntették meg amúgy?
2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szomorú történet..Bár ahogy a második írja,hogy külföldre mentek az nem mindenkinek adatik meg..Nem olyan könnyű elhagyni az országot ahogy sokan gondolják.

Ahogy az sem könnyű hogy eladják a házat akár a mama házát,és más városba mennek..Szóval az a tanács,hogy költözzetek minél messzebbre ebben az esetben nem jó tanács.

Én nem tudok tanácsot adni.Csak annyi hogy tudom hogyha ilyen helyzetben lennék,mindent elkövetnék,hogy az alak megkapja méltó büntetését.Lehet kérni bíróság útján távolságtartást.Ha az apád folyamatosan megsérti a törvényt akkor már lehet újra perre vinni,hogy nem tartja be a távolságtartási végzést.Ennek be nem tartása 5 évig terjedő börtönbüntetéssel jár.

2011. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Hát ha gondolod én felveszlek msn-re ha nem gond.És beszélgethetünk ha akarod,hogy ne mindig ezen az ügyön járjon az eszed,és hogy valakivel tudjál beszélgetni.

17/F

2011. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
45%
nem normális egy apád van az ilyet álmában le kéne szúrni
2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem vagyok pesti Bács kiskun megyében lakunk.

Az a baj hogy apa eszelős.Azt mondta hogy ha kell akár öt évet és csak akkor öl meg minket és hogy ő bárhol megtalál és vannak kapcsolatai szóval lehetséges is. Nekünk is azt mondták a rendőrök hogyha még vér nem folyik csak ez nagyon rossz mert amikor leszúrja vagy ellövi apám anyát akkor már b*szhatom az egészet tönkrement az életem akkor már. Apám már pszichiátriailag is volt kezelve és az orvos azt mondta hogy mániákus depressziós. Nem tudom mi lesz félünk nagyon félünk.

2011. aug. 9. 14:04
 9/68 A kérdező kommentje:
Ja egyébként lehet csúnya dolog de anya azt mondta hogy ő fizetne azért hogy apám meghaljon.
2011. aug. 9. 14:05
 10/68 A kérdező kommentje:
Megköszönöm ha felvezsel msn-re.
2011. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!