Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért furcsa az, ha válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa az, ha válás után nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lazat szeretnék, semmi komolyat. Lehetnek közös programok, vonzalom is, de osszebutorozni senkivel nem szeretnék. Miért csodálkoznak ezen sokan? Mások rögtön beleugtanak egy komoly elkotelezodesbe?
2020. márc. 17. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak ilyen eseteket làtok magam körül. Szerintem ezzel nincs baj
2020. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki szerint ez furcsa, az a furcsa, vagy empatia teljes hianya.
2020. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha exkluzivitást nem vár el egyikőtök sem, ez a fajta kapcsolat,pont arra való.
2020. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint ez furcsa, az a furcsa, vagy empatia teljes hianya.
2020. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A volt férjem azonnal beleugrott egy másik kapcsolatba, már össze is költöznek. Én ezt meggondolatlansagnak tartom, menekülésnek valamibe. Szerintem időt kell adni magunknak, nem pedig fejest ugrani azonnal egy másik kapcsolatba. Ja, és rengeteg nos pasi is felreerti, azt hiszik, csak szex kell, semmi más.
2020. márc. 17. 18:49
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, mivel a volt férjed intim szférájának te többé nem vagy a szereplője, ezért most már semmi közöd ahhoz, így aztán az ezzel kapcsolatos véleményed is tökéletesen lényegtelen.
2020. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék a része lenni. Békében váltunk el, én generaltam. De lehet én gondolom rosszul, hogy azonnal beleugrani egy másik komoly kapcsolatba nem igazán ésszerű. De kinek a pap, kinek a papné.
2020. márc. 17. 19:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolat alatt mit értesz?
2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy vannak közös programok, intim együttlétek, de nem élünk együtt, mindenkinek megmarad a magánélete.
2020. márc. 17. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Megértem, hisz fel kell dolgozni a múltat, illetve lezárni. Egy másikba csak úgy belefutni meg e nélkül életveszély.
2020. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!