Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ilyen furcsa, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa, hogy nem akarok csak valaki barátnője lenni örökké?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, van egy gyerekünk, húszas éveinkben vagyunk mindketten. Tudta, hogy fontos nekem a házasság, azt mondta hogy neki is. Ígérgette évekig, mostanra viszont nyíltan kimondja, hogy még nem is tervezi az eljegyzést. Mert hogy minek? Én viszont nem leszek valaki barátnője életem végéig. Szerintem megérdemlem, hogy a párom felvállaljon, hogy hivatalos legyen a kapcsolatunk. Ha valakinek nem fontos a házasság, az is ok, de nekem fontos. És ő is évekig hitegetett, hogy neki is az. Egyszer már szakítottunk, akkor egyedül neveltem hónapokig a gyerekünk. Inkább leszek egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban, ahol úgy érzem, hogy ennyit se érek neki. Más gondjaink is vannak, de egyik se olyan dolog ami "váló ok" lenne. Szerintetek kinek van igaza? Jogosan vagyok elkeseredve? Úgy érzem, évekig csak hazudott nekem erről, amikor tudta, hogy milyen fontos ez nekem. Valaki volt hasonló helyzetben? Mi lett végül? Én már a szakításon gondolkozok....
2018. ápr. 8. 19:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%
Én is sokszor megcsinálom a barátnőmmel, hogy úgy teszek mintha elfelejtenék vmit (pl szülinap vagy valami), azt meg lepem mikor nem várja.
2018. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Annak van igaza, aki azt mondja, nem vállal gyereket addig, amíg nem érzi biztosnak a kapcsolatát. Ha elhagyod a barátodat, ő valósznűleg éli majd világát, te és a gyereketek viszont már nem biztos, hogy annyira fogjátok élvezni.
2018. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Amikor szakítottunk, akkor én és a gyerek jól voltunk. Ő viszont nem. Ő kérte, hogy próbáljuk meg újra, mert nagyon hiányzunk neki. A gyerek is és én is. Én belementem, mert még mindig szerettem, és azt akartam, hogy a gyerekünk egész családban nőjön fel. És azt is mondta, hogy meg fogja kérni a kezem, ha ezúttal jól mennek a dolgok. De már ez is csak hazugságnak tűnik. Tudom, hogy szeret engem és a gyereket is, de akkor miért nem képes elvenni? Még akkor is ha neki mégsem olyan fontos? Ha nekem az, akkor meg kéne tennie legalább értem.
2018. ápr. 8. 19:26
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
Tehát a gyerek inkább nőjön fel az apja nélkül, csak mert ő nem vesz el téged... hát, fura értékrended van.
2018. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy látom, hogy inkább nőjön fel a gyerek úgy, hogy ritkábban látja az apját, minthogy egy boldogtalan kapcsolatban éljek, és ezt lássa példának. De érdekes, miért is az énértékrendem a "rossz"? Nem lenne egyszerűbb a páromnak elvennie és boldogan élnénk amíg meg nem halunk bla bla? Nem az lenne a legegyszerűbb?
2018. ápr. 8. 19:34
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván ő sem szeretné, ha te lennél a "barátnője" örökre, ezért is nem akar elvenni : D
2018. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De akkor minek kérte, hogy próbáljuk meg újra? Minek húzzuk egymás idejét akkor?
2018. ápr. 8. 19:39
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
Igen, valóban a te értékrended rossz. Aki házasságon kívül szül gyereket, az esetek 99%-ában úgy jár, mint te: a kanod téged soha nem fog elvenni, ellenben egy fiatal, szűk puncijú, nem szült nővel rövid időn bell meg fog pattanni, pláne, ha sokáig zsarolod még az esküvő-témával....
2018. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
#7 már épp akartam válaszolni, de a #8-as megelőzött. De hogy miért van veled? Hát még nem talált másikat, a prosti drága, gondolom jól főzöl, és mosol is rá. :)
2018. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Rossz volt a sorrend. A helyes így lenne: házasság- gyerek. Tipikus eset, hogy gyerekvállalás után már nem veszi el a férfi a nőt. Gyerek előtt kellett volna ezen gondolkodni.
2018. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!