Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akkora probléma, ha egy hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora probléma, ha egy hétre elutazok, mert EGYEDÜL akarok maradni?

Figyelt kérdés

Miért kell megmondani, hogy hol leszek, miért megyek el, stb. Mondtam, hogy majd jövök.

Három éves párkapcsolat, fiú résztvevő vagyok.

És szeretem a párom.


2010. júl. 25. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Az nem probléma h egyedül akarsz lenni, de az igen h nem tartod természetesnek, h megmondod a párodnak hova mész. Fordított esetbe neked jól esne, hogyha lelép a csajod, és úgy vélné, h semmi közöd hozzá hova megy? 3 év után ennyit megérdemel szerintem.
2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért csak elkell mondani. Hogy képzeled hogy nem?
2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha így akarsz élni akkor ne várd el senkitől hogy veled legyen. Egy párkapcsolatban már felelős az ember másért is és nincs olyan hogy majd jövök oszt csá. Az nem baj hogy el akarsz menni, de ez durva.
2010. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ez durva. Csoda, hogy még veled van. Egy párkapcsolat nem így működik, hogy majd jövök azt csá.

Inkább szakíts, és ezt nem szívózásból mondom, hanem nem neked való egy kapcsolat, ha így gondolkodsz! Vagy változz meg, mert ebből iszonyú gonjdaitok lesznek!

4 és fél éves kapcsolat, lány "résztvevő".

2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy valahol igazatok van, de BESOKALLTAM (egészségi problémák, rokonságomban haláleset, stb) Biztos hihetetlen, de nem akarom ezzel terhelni!!!
2010. júl. 25. 22:59
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem problema,tolem mehetsz.De ha a parom lennel es indoklas nelkul akarnal elmenni hat megtanitanalak repulni!
2010. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

mert így olyan érzésük van a nőknek, mintha nem számítanának, mintha sz.arnának a fejükre. sokaknak ez egy szakítással egyenértékű.

amúgy nem baj, hogy egyedül akarsz lenni, csak tudjon róla, hogy hol vagy, ilyesmi.

2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Elég lenne annyit mondani, hogy egyedül akarsz lenni egy hétig, hogy átgondold a problémáidat.
2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam pontosan
2010. júl. 25. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod x helyre mész, x ideig, nem lessz bajod,ne agódjon, gondolkodnod kell, feszűlt vagy de őt nagyon szereted s nem akarod ennek kitenni. Nem rá akarod zúdítani a gondjaidat, ha úgy érzed képes vagy megnyílni s beszélni róla akkor ő lesz az első akivel ezt megteszed de elöbb magadban kell letisztáznod. Esetleg megbeszélitek, hogy ne hívjon de ha baj lenne akkor eltudjon érni. S kilátásba helyezni utánna egykis együtt töltött programpot amivel "kárpótolod" s örömet szerzel neki, hogy láthat téged, jól vagy-e, mert addig végig érted fog agódni.
2010. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!