Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akkora probléma, ha egy hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora probléma, ha egy hétre elutazok, mert EGYEDÜL akarok maradni?

Figyelt kérdés

Miért kell megmondani, hogy hol leszek, miért megyek el, stb. Mondtam, hogy majd jövök.

Három éves párkapcsolat, fiú résztvevő vagyok.

És szeretem a párom.


2010. júl. 25. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

3 éves párkapcsolat, és nem akarod a problémáiddal terhelni?!?

Milyen kapcsolat ez akkor?

Később mi lesz? Ha gondod lesz össze cók mók és irány?!?

Vagy esetleg legközelebb ő csomagol?

Ezt nem is értem...

Igen, ez nagy probléma, mert kirekeszted őt az életedből, rendben van, hogy van amit magadban kell rendezned, de nem így kellene.

Te jó ég, ha nekem ezt mondta volna a párom másfél éve, amikor meghalt az édesapja, hát biztos elgondolkodtam volna, hogy mennyit jelenthetek neki, ha nem osztja meg velem a fájdalmát, csak az örömét.

Vagy ha én egy évvel ezelőtt amikor csomót találtak a mellemben fogtam volna és ahelyett, hogy megbeszéltük volna, hogy hogyan tovább, elvonulok egy hétre, mert egyedül akarok lenni....

Hát igen, ebből is látszik, nem vagyunk egyformák, nem egyformán gondolkodunk a párkapcsolatokról.

2010. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintme nem terhelnéd ezzel, hisz ezért párkapcsolat. A rossz dolgok megosztása is beletartozik, mint a jóé. De ha ez terhelné a leányt, akkor nem is szeret igazán!
2010. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban ez nem teher a párodnak. Mit szólnál ha ő egy hétre elmenni egyedül maradni? Ne haragudj de vele vagy a kapcsolatotokkal valami nem stimmel. Nekem is halt meg testvérem, elhagyott minket az apám stb de ennek tükrében sem értelek.
2010. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ti fiúk nehezen nyíltok meg, ha problémátok van. Ugyanakkor nekünk nőknek tiszteletben kéne ezt tartani bizonyos fokig. Neked jár a magány ilyen esetben, én elengednélek, pedig normál körülmények közt biztos, hogy arra gondolnék, hogy meg akar csalni a párom. De mivel volt nagyon súlyos gyászom, tudom hogy néha kell az egyedüllét, akár a legszorosabb rokontól is eltávolodni egy időre. Ha erre vágysz, ha ez segít, el kell engedjen a barátnőd. És biztos neki se lett volna ekkora probléma, ha legalább megmondod hová mész. Hozzatok valami kompromisszumot. A barátnőd adja meg neked az 1 hét szabadságot, de azért napi 1 telefon erejéig felhívhatnád. Azon kívül ne titkold, hogy hova mész! Minek??? És próbáld meg azt, hogy ne zárd ki őt teljesen ha problémád van, ne érezze magát teljesen kívülállónak. Máris érintett a gyászodban, betegségedben, hisz eltávolodsz tőle. Nem csak a te ügyed, az övé is.
2010. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja, nem tudom miért írtam 1 hetet...
2010. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen, akkora probléma, a barátnőd helyében én is kérdezősködnék, már az is gyanús, hogy el akarsz menni, de hogy nem mondod meg meddig és hova...

az azért mindennek a teteje már ne haragudj. ha neked erről szól egy párkapcsolat, hogy "nem akarom terhelni", akkor ne csodálkozz ha a lány egyszer keres magának egy "igazi" kapcsoaltot.

2010. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!