Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egy éve nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy éve nem tudom túltenni magam. Ti mit tanácsoltok? Ez már orvosi eset?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni.Középkorú nő vagyok,de fiatalos.2 éve jártunk már a barátommal,minden jó volt,egyszercsak kiderült,hogy megcsalt.Két hónapig tertott.Persze nem ő mondta el,csak megérzés,és aztán a nő is bevallotta.Állítólag már megakarták mondani,és emgem el akart hagyni a párom.A sors úgy hozta,hogy páromnak külföldre kellet utazni,lakását eladta,így velem sem,és a lánnyal sem lehetett.De pár hónap múlva haza jött,azt lezárta,mi pedig el kezdtünk megint járni.Nálam lakott.Sajnos,ha már később jött,vagy hasonló tüneteket tapasztaltam,mint anno,akkor a fantáziám beindult,hátha még visszajár a lányhoz.Néha érezte is rajtam ezt a bizalmatlanságot,de kértem,hogy értsen meg,időre van szükségem,míg újra bízom benne.Egyébként sok pici lényegtelen sunyiságot mindig észrevettem,de nem szóltam./nem nő ügy/Utóbbi időben mindennap sűrűn járt a volt feleséghez,házát vakolni,stb.Megint nem jött időben,telefont szokásosan nem vette fel,és mikor hazajött,azzal védekezett,hogy már a gyerekeimmel sem lehetek?Hozzá kell tennem,hogy a hét napból hatot már velük volt,ez a hetedik velem lett volna.És a kis vita közben előjöttek a régi dolgok.Erre ő összecsomagolt,és azt mondta,ilyen veszekedést a feleségétől is kap,úgyhogy mindegy,hol van.Így hát odaköltözött.Feleség pedig örül,mert így a két gyerek visszakapta az apját.Két hete volt ez,azóta nem is jelentkezett.A problémám az az,hogy minden gondolatom nála van,melóm sincs most,nagyon csúnyán beszélt velem,agresszív volt,és mégis a sok együtt töltött órák jutnak eszembe,mindig sírok,inkább meghalnék,nem érdekel más férfi,pedig tudom,hogy nem lenne jó életünk,és mégis az agyammal valami gond van.Egyszerűen nem tudom kitépni a szívemből.Amíg külföldön volt,addig se tudtam,és lehet,hogy ez miatt békült ki velem,és ennek tudatában is nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Szóval nem tudom élni az életet normálisan.Pszichológusra nincs pénzem,azt ne tanácsoljátok légyszi.Itthon mindenről ő jut eszembe,és persze az is,hogy milyen szemétségeket csinált velem,meg hogy most biztost mást ölelget.Megőrülök teljesen.Miért van ez a ragaszkodás.Miért nem tudom elengedni?hogy kell???Másfél évvel ezelőtti önmagam már sosem jön vissza?Olyan gyenge vagyok.Semmi nem foglal le,se barátok,semmi..
2010. júl. 26. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

[link]

szerezd meg ezt a könyvet, és használd, segíteni fog.

Járj jógázni, vagy edzésre rendszeresen, az is segít.

2010. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért egy bizonyos kor után már az agyunkkal gondolkozunk,vagy legalábbis használjuk az eszünket.Tudom,hogy nagyon fájdalmas meg minden,de örülj,hogy lelépett,mert Te úgysem küldted volna el,és tönkre menne mellette az egész életed.Csak reméld,hogy sosem akar vissza jönni hozzád.Egyébként ne haragudj,de én nem értem igazán az ennyire gyenge embereket,akikben semmi méltóság tartás nincsen,ennyire hülyét lehet csinálni belőlük.Ez a pasi úgy tűnik több ilyen nőt is talált magának,akiket kedvére ránthat elő ha kell és dobhat el.

Miért akarsz egy ilyen férfit magadnak ezt mondd meg???Mert ha azt írod 16 éves vagy,akkor azt mondom naiv butuska még.De azt írod középkorú nő vagy.Mindenkinek össze törik a szívét előbb-utóbb.Túl kell élni,és túl is lehet.Tudatosan kell lemondani róla,és nem gyötörni magad,feleslegesen reménykedni.Mert ha visszajön,akkor sem fog megváltozni!Megcsal,becsap,hazudozik...stb...mégis miben reménykedsz?Tényleg kell ez neked?Rázd meg magad,és döntsd el,hogy elfelejted.Ha véletlenül térden állva könyörögne,hogy fogadd vissza,akkor se tedd!Ne akarj magadnak rosszat.Ez a pasi egy egoista disznó,de ezt Te is tudod.Sok sikert.

2010. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden vég egy új kezdet!!! Ez így működik az életben csak nagyon nehezen tudjuk elfogadni. Engem is megcsalt a férjem, megalázott. Nagyon szenvedtem. Kilátástalannak éreztem az életem. Nem voltam képes élni nélküle, de már vele sem. Mivel akkor még nagyon picik voltak a gyerekek vele maradtam. Eltelt egy kis idő és megismerkedtem valakivel akivel nagyon jól kijöttünk. Neki is elég rossz állapotban volt a kapcsolata úgymond lelki társak lettünk. Egyenlőre más nem is lehetett volna, mert köztünk volt egy csaknem 100 km-s távolság. Idővel szerelem alakult ki a barátságból. Azóta elváltam, tervezzük a közös jövőt és 4 éve halálosan szeretjük egymást. :) Nekem már Ő az igazi!!! És soha nem ismertem volna meg ha a férjem akkor nem lép félre. Minden rosszban van valami jó. Remélem érted mit akarok mondani a történetemmel. Ne búslakodj, légy erős és a boldogság ott van előtted, nyúlj érte!
2010. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrivel!


Használd az internetet:) Látogass társkereső oldalakra, írj, ismerkedj, barátkozz! Persze megfontoltan, elsőre ne higgy el mindent, de érdemes egy kicsit elterelni a gondolataidat erről a paliról.

2010. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Azt mondják, "rossz után jó jön", próbáld ezt erősíteni magadban és a legváratlanabb időpontban ott lesz az az ember, akinek TE leszel az EGYETLEN A VILÁGON! és amikor ezt érzed már csak nevetni fogsz azon, hogy volt egy hülye-idióta-egoista barom aki Neked jelentette a világot.. !! :) Fel a fejjel!
2010. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt olvasni a válaszaitokat,kicsit jobban is vagyok.De még szükségem van azért ilyen segítségre!!Köszi.Nem gondoltam volna,hogy ilyen jó hatással lesz rám kívűlálló,idegen emberek véleménye és tanácsa.
2010. júl. 28. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!