Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 gyerekkel 13 év után válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekkel 13 év után válni akarok. Manapság ez tényleg meghökkentő?

Figyelt kérdés
Megcsalt,csajozgatott,hazudott,bajba sodort és még sorolhatnám... most jutottam el odáig hogy elég,nem vagyok boldog,válás mellett döntöttem,megoszlik a vélemény, aki ellenzi miért fordít hátat nekem ha pontosan tudja mi zajlott az évek során? Ilyenkor tényleg a szőnyeg alá lehet seperni minden sérelmet ami ért és csak arra koncentrálni hogy én vagyok az utolsó szemétláda mert nem bírom tovább? Tényleg ennyire felháborító ha válás mellett dönt egy anya?
2020. márc. 29. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

"Válj el és boldogabb leszel. De! nagyon nehéz lesz ismét pasit találni, mert dugáson kívül nem sok értéke van egy 3 gyerekes anyának a mai huspiacon.


Bocs az őszinteségért."


Én 2 nőt is ismerek, akik 3 gyerekkel párt találtak és férjhez mentek. Szintén elvált férfihez. Szerencsére nem mindenki a húspiacra jár, vannak akik embernek tekintik egymást.

2020. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem vágyom egyenlőre társra csak nyugalomra,persze hogy nehéz lesz,szinte lehetetlen de inkább vagyok egyedülálló és boldog nyugodt mint a depresszió szélén állva,boldogtalan.

2020. márc. 29. 14:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, h a kérdezőnek az a legnagyobb problemaja, h mikor lesz pasija.

Én is válok, 3 gyerekkel, hitellel, de már muszáj volt. És a legkevésbé sem érdekel, hogy mikor lesz pasim. Fontosabb a jelen helyzetben a nyugalom.

Maris kiderult, hogy a legjobb barátnőm mégsem a legjobb barátnőm. Mert nekem van erőm válni, neki nem, ezért belemköt folyamatosan.

2020. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Istenem a sok férfi váladzoló..azok akik gyerekesek általában szintén elváltgyerekessel jönnek össze..vagy azt hiszitek az elvált apák 20on éves gyeremektelen nőkkel jönnek össze általában🤣igen vannak ahogy nők köztött is de a hasonló a hasonlóval elv érvényesül..valahogy csak egymásra találnak az elváltak..
2021. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!