Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok magánnyomozót fogadott, hogy kémkedjen utánatok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy időre felhagynék a megcsalásával. 😄
2020. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva :D

Ha valakit érdekel, van egy orosz sorozat, ami erről szól.

Soha nem láttam ennyire alávaló műsort, rosszabb mint a Maunika Sóu.

Néha van benne basaballütős jelenet is, amikor a végén kiderül a félrelépés és megtörténik a szembesítés.. a helyszínen a tett pillanatában...

2020. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom Amber Heard miatt kérded? Poén hogy nem is találtak semmit. Hiába próbálkozik, főleg hogy bizonyíték is van ellene, most az összes férfigyűlölő nő nevében beégett és gondolom nehezen viseli.
2020. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ő ezzel szépen kidobná a pénzét dobná ki az ablakon, én pedig szépen kidobnám őt az életemből.
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Megcsalnám a nyomozóval, persze csak ha ellentétes nemű hozzám képest. Viccet félretéve, azonnal szakítanék. Indok: bizalmatlanságban nem lehet boldog a kapcsolat egyik félnek sem.
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na így jár az ember, amikor félúton átfogalmazza a mondatát.. :D Szóval még egyszer.. Ő ezzel szépen kidobná a pénzét az ablakon, én pedig szépen kidobnám őt az életemből.
2020. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

"Hát nó'mális Margit!"


Ez akkora pénzkidobás lenne, hogy neki jobban fájna, hogy ki kellett fizetnie egy vagyont, a semmire, mint nekem, hogy ennyire... nem bízik bennem?! (Ez most ugye azért érdekes esetünkben, mert minden szabadidőmben vagy itthon vagyok, vagy a kutyával sétálok erdőbe, futiba, városba... gyakorlatilag életem tök unalmas, kiszámítható és behatárolható - amivel én elégedett is vagyok, de arra sincs fölös időm, hogy új ruhát vásároljak magamnak a legközelebbi butikba, mert be van táblázva az életem / és én meg mivel most még soványabb lettem, így a 2 hónapja lecserélt ruháim is lötyögnek rajtam, ezért szükségszerű lenne egy ruhatár frissítés).


Hát nálunk ez a nonszensz kategória. Nem titkolok semmit, nincs is időm még magamra sem. Még igazából a párommal túlvagyunk az ovis körökön, ő az egyetlen, aki mindent tud rólam, mert az olyan helyzeteket is elmondtam neki, amikor én szégyelltem magam. Ezek után neki elég kérdezni, és én bármit elmondok.

2020. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Ráküldeném a TEK-et :)
2020. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy életre elbúcsúznék tőle.
2020. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az életem mindig karanténszerűen élem, sajnálnám, hogy csak a ház előtt ül a nyomozó. A párom meg ex lenne hamar. Ne rajtam verje le az önbizalomhiányát.
2020. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!