Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fogadtatok már fel magánnyomoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadtatok már fel magánnyomozót férjetek hűtlenségének kiderítésére?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez a helyzettől függ, de ez függ a bizalomtól (a házasságotokban), ha úgy érzed fogadj. De gondold át alapossan.
2009. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem. És nem hinném hogy valaha meg is tenném. Ha már nyomozni kell a férjem után, akkor hova a bizalom? Ha meg tudom hogy megcsal, akkor szembesítem. Honnan gondolod hogy megcsal? Esetleg bizonyítani is tudod? És ha nem csal meg de a magánnyomozó kiderül?
2009. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem és feleslegesnek is tartom. Ha már nem bíznék benne, akkor elhagynám akkor is, ha nem csal meg.

Mennyivel lenne jobb, ha pontosan tudom, sőt fotóm is van róla, és jelentés, hogy hánytól hányig?


Nem azért maradok vele, mert nem csal meg, hanem azért mert boldog vagyok mellette és szeretem. Ha nem lennék boldog elhagynám.

(több mint 20 éve vagyunk házasok)

2009. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Szerintem ha már oda jutott a kapcsolatunk, hogy felmerül a hűtlenség gyanúja, akkor az már régen rossz.
2009. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a 2. válaszolóhoz (15:46-os): És ha gyanakszol, vannak jelek, de nem vagy biztos benne? És ha "szembesíted", rákérdezel, persze hogy tagadni fog a sírig, te meg csak őrlődsz, mert érzed hogy valami nincs rendben, de nem találsz választ, csak ha tényleg lebukik a társad. No ilyenkor, ha nagyon ügyes a megcsaló illető, akkor lehet hogy tényleg csak a nyomozó tud biztos választ adni.


Viszont van aki meg azt mondja, hogy amiről nem tudunk, az nem fáj, meg hogy egy kis futó kaland miatt nem érdemes felrúgni több évtizedes szövetséget. Kitombolja, kihódítja magát az ember és kész, úgyis hazajön, nomeg ha nem érezne semmit irántunk, nem titkolná annyira a külső kapcsolatát, nem félne úgy a lebukástól.

2009. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen megértelek. Voltam hasonló szituban. Egyébként azt csak mondani könnyű, hogy ha nem bízom benne, elhagyom. Főleg, ha van egy közös gyerkőc is. Ez nem így működik. Nagyon rossz érzés, ha gyanakszol, de nem tudod bizonyítani. Tudom, ha rákérdezel, tagadás, sőt felháborodás a válasz. Csak azt tudom tanácsolni, hogy figyeld az apró jeleket, de a férjed ne piszkáld! Csak akkor szembesítsd, ha tuti biztos vagy a megcsalásban.
2009. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!