Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék elköltözni 6 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elköltözni 6 hónapos kisfiammal a páromtól. A családom messze lakik (350 km), megteheti, hogy útjába áll a hazaköltözésemnek?

Figyelt kérdés
Csak egy ok például: amíg Gyedet kapok, ki fizeti a lakástörlesztés rám eső részét? Közölte, hogy neki az túl sok, valahogy oldjam meg. És ez csak egy példa a sok közül, amiért úgy érzem, mi soha nem leszünk egy család. Szükségem van a családom támogatására, ott legalább fedél lenne a fejünk fölött, itt még egy albérletet sem tudok fenntartani.
2010. júl. 27. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Pakol és menj!!!Az első a gyerek,nincs annál fontosabb.Te vagy az édesanyja te tudod,mi az amire szükségetek van és ha a kicsi joléte attol függ,hogy menned kell akkor ne habozz.Láthassa amikor akarja mert ő az édesapja,de ha nem tudjátok megteremteni amire a kicsinek alapvetően szüksége van akkor nincs miről beszélni.Én ezen nem is gondolkodnék.Nincs ember aki elvehetné a gyerekem
2010. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
És ezt nem tudtad mondjuk 1-2 évvel ezelőtt?Vagy nem ilyen volt a hozzáállása?Én a helyedben simán hazaköltöznék.
2010. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Külön kasszán vagytok?
2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna, hogy így áll a dolgokhoz, nem szültem volna neki egy csodálatos kisfiút, és nem éltem volna vele 7 évig.
2010. júl. 27. 23:10
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom szerintem gondolhatnál a párodra is. Bezzeg ha ő hagyna ott téged a törlesztéssel akkor rögtön mindenki jönne hogy jaj de szemét és szegény te. Fordítva nem?
2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, külön kasszán vagyunk. A fizetésünk kb ugyanannyi volt. Azt mindig feléltük, de az ő szülei tehetősek, mindig kapott tölük, de az csak az ő pénze. Az bánt a legjobban, hogy a szüleitől kapott Gyed-pótlót, amiről én hivatalosan nem tudok. Nem tudom miért változott meg ennyire:-(
2010. júl. 27. 23:13
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
ha kettőtök nevén van a lakás és a hitel, akkor neked is fizetni kell, ...viszont neki meg gyerektartást kell majd fizetnie ;)...és nem ártana a közös tulajdont megszüntetni...DE a pasid egy bunkó tahó, ha nem lenne a KÖZÖS gyereketek, akkor nem gyeden lennél, hanem fizetésed lenne....
2010. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Te is használod a lakás, nem? Akkor miért csak ő fizessen?
2010. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
azért lenne tippem, hogy a pofátlanja a pelenkaköltségbe nem száll be ;)
2010. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit úgy érzem, hogy mintha csak én vállaltam volna a gyereket. Én feladtam a munkámat. Nem szeretném, ha bárki félreértené, nem a pénzére pályázom, de azt hittem közösen fogjuk megoldani ezeket a dolgokat. Amikor felhoztam a költözést, akkor pedig bírósággal fenyegetőzött.
2010. júl. 27. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!