Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akart már elköltözni tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akart már elköltözni tőletek a 12 évet betöltött lányotok az apukájához?

Figyelt kérdés
Vagy élt azzal a lehetőséggel a gyerkőc,hogy nem ment el láthatásra,mert egyszerűen kamasz és NEM AKART az apjával lenni?
2010. jún. 23. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
talán nem kellett ezt az elválósdi körülményt nektek megteremteni, és akkor most nem lenne gond a kamaszok után nyomozással.
2010. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%

Az előző hozzászóló mekkora paraszt!Szerintem senkinek semmi köze, hogy ki és miért válik el.


Csak kamaszodik, ha te nem engedsz neki meg valamit akkor az apjához menne, ha az apja nem enged meg neki valamit akkor pedig vissza hozzád. Ez így szokott lenni teljesen "normális".

2010. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még szerencse,hogy semmi hasonló nem fenyeget..:)DE érdekel,mások hogyan élik meg az ilyen helyzeteket,s szerencsésnek mondhatom magam,hogy válás ellenére minden ok.Persze még csak 10 éves:S
2010. jún. 23. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ha az elején minden oké,akkor talán így is marad!Habár ki tudja,de sose gondolj a rosszra,ne neveld se az apja ellen,se magad ellen,és mindenképp olyanokat mondj neki az apjáról,ami jó és szép..(mégha lehet,hogy nem is tudsz ilyet mondani,akkor is próbálj vmi olyasmit mondani,amit akkor gondoltál róla,mikor szerelmes voltál belé)
2010. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Várom még mások gondolatát,tapasztalatát!

2010. jún. 23. 00:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól függ h elmegy-e az apjához h kamasz vagy nem.

Én se azért nem járok apámhoz mert kamasz vagyok, azért nem járok mert sz*arik a fejemre és inkább a nevelt lányait választotta helyettem, ezek után pedig úgy gondolom semmi közöm hozzá.


Ha jól érzi magát az apjával akkor elfog menni, ha nem érzi jól akkor nem fog elmenni, de akkor ne is kényszerítsd

2010. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem irigyellek a nevelt lányok miatt,látod szomorú az ilyen!
2010. jún. 25. 11:21
 8/8 blackness válasza:
Nem értem hogy mért kell jókat és szépeket mondani, amikor mondjuk nem is igaz. Ebben az esetben nem az van hogy hazudunk a gyereknek?
2015. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!