Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok számodra az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok számodra az, ha a házastársadat az egyik barátod megtalálja egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
#10 - na EZ a megjegyzése lenne válóok csak igazán.
2020. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

"Bevallotta, hogy ő az, azt mondta hogy nem adom meg neki amire szüksége van, de válni a gyerek miatt nem akarna."


Akkor a francnak ez a kérdés? Itt van mindenre a válasz

2020. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt válok. Mikor megismerkedtem a férjemmel, észrevettem egy emailt a gépen, egy tarskeresőről. Akkor ki magyarázta, hogy régi regisztráció. Oké, nem is volt fent friss képe.

Majd szóltak, h fent van valahol, regisztráltam, és friss képei voltak. Azt mondta, h mindig is fent volt, csak beszélget.

Amúgy nálunk a fő ok, a kommunikáció hiánya volt. Biztos én is hibáztam, amikor beszélgetni szerettem volna, érdeklődtem a napja felől....

Most válunk, gyerek is van.

2020. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ebben a dologban nem csak neked szar hanem annak is akivel ismerkedett és mit sem sejt az egészről. Megvezetni embereket úgy hogy az a másik komoly kapcsolat reményében regisztrált a legaljasabb dolog. De ugyanigy a mit sem sejtő feleség megvezetése is ugyanebbe a kategóriába tartozik. Én arra lennék kíváncsi hogy ilyen helyzetekből válás után születtek e igaz barátságok megvezetett feleség és megvezetett társkereső nő között. Ilyenről még soha nem olvastam itt.
2020. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy rákérdeznék tőle mert lehet hogy csak valaki trollkodik.Miutan elmondta azután kikérdezném miért csinálta és utana tuti hogy elválnék tőle vagy szakítanék vele.
2020. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Így már egyértelmű. De pusztán a kérdést olvasva, barátunk jutott eszembe, akinek felhasználták a képét több oldalra is és emiatt be is adták ellene a válópert. Nem hagyta annyiban és addig járt ügyvédhez rendőrségre stb. míg le nem tudta a trollt szedetni. Közben a felesége már összepakolta és a gyerekek szeme láttára, üvöltve hajította ki a lakásból, elmondva mindennek. Egy évbe telt mire úgy ahogy az egész rendeződött. És meglett a képek tolvaja is, a család egyik barátja volt az....
2020. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez lett volna a másik tippem hogy valaki bosszúból csinált neki profilt. Undorító az ilyen.
2020. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A helyzet egyszeru. Ha tarskereson van, valamit keres ! Ha meg is mondta hogy nem adod meg ami neki kell, akkor 2 verzio lehet.

1 - valas (ugysem veled akar lenni )

2 - nyilt hazassag

2020. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Volt ilyenben részem. A barátnőm pasija bejelölt egy társkeresőn, ő nem tudta, hogy én ki vagyok, de én már ismertem őt képekről. Természetesen továbbítottam a barátnőmnek, aki teljesen kiborult, lett otthon egy nagy balhé, de pár nap után kibékültek és azóta is együtt vannak.

Ha az én párom lenne társkeresőn, akkor leülnék vele beszélgetni, hogy miért volt rá szüksége. Bár elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyet csináljon, ha mégis megtörténne, akkor a helyzettől függően (meddig ment el, találkozott-e valakivel vagy csak kíváncsiskodott) dönteném el, hogy van-e még közös jövőnk vagy sincs. Egy biztos, a bizalmamat eléggé meggyötörné. Onnantól fogva pedig lehet, hogy emiatt menne tönkre köztünk minden rövid időn belül.

2020. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!