Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 30 evesen 2 gyerek utan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 evesen 2 gyerek utan egy boldogtalan, semmilyen hazassagbol mekkora tores az ember eleteben kilepni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A gyerekeknek mindenképp hatalmas. Soha nem fogják megtudni, milyen egy boldog családban a saját apjukkal és a saját anyjukkal élni.
2020. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A szülők meg felnőttek. Amikor házasodtak, akkor se kérték mások tanácsát.
2020. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Kirakatban éltetek!
2020. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Emberfüggő. Nem igazán értem a kérdés lényegét. Az #1-es leírta, ami szerintem ilyenkor a legjobban számít, de (sajnos) általában a leghátrább kerül a fontossági sorrendben.
2020. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

#1 mégis akkor mit csináljanak szerinted? Játszák el a gyerekek kedvéért a boldog családot? A gyerekek sokkal hamarabb észreveszik,hogy baj van.


Kérdező, nem egyszerű, az biztos, akármelyik fél is vagy. Számos tényező van, ami nehezít. Pl.van-e hol lakni, munkalehetőség, a másik fél mennyire partner a gyermekelhelyezésben, a vagyon felosztása is vitát generál. Arról nem beszélve, hogy mindig lesz az excsaládban valami jóindulatú, aki elhord mindennek. ;(


Hatalmas ugrás, és megfelelő anyagi háttér nélkül, illetve segítség nélkül (pl.ki lesz otthon a gyerekkel ha beteg stb. ) piszok nehéz.

2020. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
30 evesen 2 gyerekkel valtam mert a ferjem beleszeretett masba es ot valasztotta. 2 kokemeny ev, onismeret es egyedul gyerekneveles utan talalkoztam a parommal, 5 ev egyutteles utan osszehazasodtunk, kozos babat varunk es a gyerekeim 5eve tudjak hogy milyen boldog csaladban elni. Ez a valaszom az #1es valaszolonak is. 30evesen ez egy iszonyatos nagy melypont volt, de nem a vilag vege. Nagyon szerettem a ferjem de o maskepp dontott, en pedig igy kaptam egy uj eselyt a boldogsagra az elettol.
2020. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen nekem sem egyértelmű a kérdés...


Gyakorlatilag a történet ugyanaz mint mindenki másnál akik gyerekkel rendelkeznek és így válnak el.


Nem kötelező a gyerekeknek ezt megsínyleniük. Csupán a 2 félen múlik, hogy milyen módon milyen stílusban válnak el.

2020. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

2. Ilyen alapon soha senki ne kerjen tanacsot? :D az ember akkor ker tanacsot amikor gondban van. A hazasulando fiatalok nem szoktak gondban lenni, ha megis, hidd el, kernek tanacsot. :D


Ezt A dumat igy ebben a formaban nem is ertem, de ha vicc annak vegulis oke. Mert tudok rajta nevetni. Csak ha komolyan gondolod, az gaz.

2020. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyszerűnek tűnhet a válaszom de ha gyereket tudtatok csinálni akkor felelőséggel tartoztok feléjük és nem lehet kérdés részemről.

Amúgy mindenki úgy éli az életét ahogy akarja,a vastag tanulópénz mindig ott lesz!!

2020. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!