Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy ismerősöm nem tudja évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm nem tudja évek óta feldolgozni, hogy elváltak a férjével és ő már tovább lépett. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerősöm, már évek óta elváltak a férjével, volt egyszer még egy próbálkozásuk,de mint kiderült a srác csak a gyerek miatt ment bele, a csaj könyörögte vissza magát. Azóta voltak hosszabb-rövidebb kapcsolatai, de ő hisz abban hogy ezek azért nem működtek, mert az a sorsuk, hogy az exxel újra egymásra találjanak. A srácnak egyébként 2 éve van új kapcsolata, nemrég volt eljegyzése is, egyébként megmondta az exének, hogy hagyja békén, már csak a gyerek miatt hajlandó szóba állni vele, ha más miatt hívja kinyomja, egyébként meg letiltotta minden közösségi oldalon. A csaj meg megszállottan olyan könyveket meg cikkeket olvas ami abban erősíti hogy ő a lelki társa és egyszer visszatalál hozzá
2020. máj. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél
2020. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Parasztgyerek ***** válasza:
76%
Pszichológus kellene neki, ha egymaga nem bírkózik meg az elengedéssel.
2020. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
Te ezzel nem tudsz mit kezdeni. Mivel ő a rossz oldalról erősíti magát, legfeljebb annyit tehetsz, h a baromságait nem erősíted tovább, hanem arra ösztönzöd, h lépjen tovább. Ha meg nem teszi, hát ő tudja, nem lehet mindenkit kihozni a saját értelmetlen rögeszméiből.
2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, tapasztalat.

Az én barátnőm 9 éve él szeretői viszonyban, beleszeretett az illetőbe, az az illető 9 éve hitegeti, hogy őt szereti, de az asszonyt nem dobja el mégsem, úgy hogy még gyerekük sincs.

Hiába mondom neki, hogy az csak szöveg amit mond, egyik fülén be, a másikon ki.

Nagy nehezen rávettem, hogy regizzek egy társkeresőre neki, eleinte még beszélgettem is a pasikkal, 1 normálisat kifogtam, majd elhurcoltam a randira, hogy már pedig beülsz, beszélgetsz, azt ha nem lesz semmi, max beszélgettetek 1 órát, mit vesztesz vele.

Én csak azt akartam ezzel elérni, hogy lássa, hogy azt amit érez, nem szerelem, és másoktól többet is kaphatna, azt amire vágyik, egy társat.

De hiába, ha ő nem áll készen és szerelmes, és hiába ment el a randira, ha nem tud úgy nyitni mások felé. magában kell lerendeznie először.

2020. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neki jó,neked legyen jó.Hadd éljen álomvilágban, egyszer csak rájön ,hogy értelmetlen.Volt hasonló barátnőm akkor esett le neki,hogy soha nem lesznek mar együtt amikor megszult a volt férje új felesége.
2020. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!