Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 43 éves vagyok.2 hónapja...

43 éves vagyok.2 hónapja hunyt el édesanyám betegségben. Én sajnos messze laktam tőle. Nem tudom feldolgozni a hiányát. Rokonok, ismerösök messze vannak. Magamba vagyok roskadva. Voltam pszichiátrián, de csak nyugtatókat irnak ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Elhunyt édesanyám
2019. máj. 11. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Elég szomorú pszichiátriátok lehet, esetleg keress valami civil csoportot, beszélgetőkört, gyászfeldolgozás témában. (nálunk azt hiszem, a református közösségnek van ilyenje, és szívesen fogadnak nem hívőket vagy más felekezetűeket is)

és ha körülményeid engedik, szerezz be egy kutyát, ami így elsőre gagyin hangozhat, de egy kutya nem hagyja, hogy teljesen magadba roskadj, hiszen reggel felkelt, kirángat az ágyadból, levisz az utcára, mert sétálni akar, és hát, nekem legalábbis, ilyen "fontosvagyokazéletben" érzést okoz, hiszen ha magamért nem is csinálnám feltétlenül tovább, ott van egy kicsi dolog, aminek szüksége van rám...

2019. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy inkább pszichológust kéne keresned. Ők tényleg átbeszélik veled a gondjaidat, a folyamatokat, a pszichiáter meg csak gyógyszert írkál.
2019. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3.hónapja hunyt el anyukám,nekem is nagyon nehéz! Ráadásul pont kórházban voltam, műtöttek (láb törés) így még a temetésén sem tudtam ott lenni,gondolhatod én is mit érzek :( amúgy Anyu 84.éves volt,és teljesen le épült szellemileg,az utolsó években már minket sem ismert meg, együtt érzek veled, ennek idő kell, ez egy hosszú folyamat, gyász feldolgozása.
2019. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részvétem mindenkinek, elég nehéz egy ilyen időszak. Nem tudsz legalább beszélni velük minden nap?

Dolgozol? Leköt a munkád?

2019. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!