Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Újra lehet kezdeni az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra lehet kezdeni az életet két gyerek mellett is?

Figyelt kérdés
Elkoltoztem a férjemtől, vissza a szüleimhez. Két gyerekük van, egy 7 és egy 2 éves. A férjem kétszer is megcsalt, legalább is ennyiről tudok, emellett ivott is. Már egy ideje nincs koztünk semmilyen kapcsolat, csak veszekedés. Én most 25 éves vagyok. Volt már valaki ilyen helyzetben? Én is lehetek még boldog? Nem vagyok csúnya, de a férfiak nem szeretik, ha egy nőnek már van gyereke, főleg kettő. Én imádom a gyerekeimet, csak olyan férfival lennék, aki őket is szereti. Van ilyen férfi? Vagy álomvilágban élek?
2010. aug. 2. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
ismerkedj gyerekes apukával.
2010. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodj meg, van ilyen férfi! És ha kicsit odafigyelsz, lehet, hogy jobbat találsz, mint a régi, mert aki két gyerekkel is elfogad, az biztos szeret! Sok sikert!
2010. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szia! Persze, hogy van olyan férfi aki gyerekestől, mindenestől elfogad! Fiatal vagy, fel a fejjel! Először szerintem az a fontos, hogy ismét rendezett, nyugodt környezetben legyenek a gyerekek és aztán te is megnyugszol, ismét nyitott szemmel jársz-kelsz és rátalálsz az igazira! Több olyan párról is tudok ahol az új férj teljesen elfogadta a gyereket/keket és viszont.
2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm sokszoros milliomos és komoly vezető beosztása van egy logisztikával foglalkozó cégnél.38 éves koráig volt nős de elvált mert az asszony nem akart gyereket. Most egy 3 gyerekes nővel él együtt és tök boldog mert végre gyerekek veszik körül.

Úgyhogy ne add fel, biztosan találsz magatok mellé egy rendes embert.:))))

2010. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Sőt lehet, hogy életed párját még csak most fogod megtalálni. Velem ez történt. Nekem is két gyerekem van 9 és 7 évesek. Imádják az új párom , ő is imádja őket. A kívülállóknak sem tűnik fel soha hogy nem ő gyermekeim édesapja. Én most vagyok boldog, de nagyon!!!
2010. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, hogy vannak ilyen pasik, de hol lehet rájuk találni? Ti hol találtatok rá a párotokra?
2010. aug. 2. 14:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én pl egy céges rendezvényen ismerkedtem meg vele. Sok idő kellett hozzá míg el tudtuk fogadni a helyzetet. Ő azért vívódott, mert attól félt, hogy a gyermekeim nem fogadják el, de persze nekem is furcsa volt hogy nem a gyerkőceim apjával alkotunk egy családot. Ez mind hozzáállás kérdése. Ne akarj görcsösen párt találni magadnak. Jönni fog amikor jönnie kell. Én sem gondoltam volna, hogy így alakul majd az életem.
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam, két alsós gyerekkel, vissza anyuékhoz, utána hosszú tortúra,sok szenvedés, de megérte! Most újra férjnél vagyok, békésen boldogan élünk, olyan a mostani családi életem, amilyenre mindig vágytam. Nem lehetetlen ne félj!
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Szerintem akárhol rátalálhatsz!Például engem se tántorítana el ha lenne egy nőnek gyereke(i)!

21/F

2010. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Még lehetsz boldog! És boldog is leszel! Fel a fejjel!


És nem élsz álomvilágban, ismerősöm is egy két gyerekes anyukával jött össze és boldogan élnek azóta is és imádja mind a két lurkót! :)

2010. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!