Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után van olyan fázis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után van olyan fázis, amikor mindenért magadat hibáztatod?

Figyelt kérdés

Más is végigment ezen? (nem történt semmi nagy tragédia, objektíven nézve mindketten követtünk el hibákat, de hiába "tudom", mindig csak a saját marhaságaimra fókuszálok)

Ez is a folyamat egy fázisa vagy én kínlódom egyedül ezzel?


2020. júl. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak válásnál van így. Normális emberkéknél így van. A nem normlis meg örökké másra mutogat, ahelyett hogy magába nézne.
2020. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de azt is érzem, hogy ez már kóros, mert, ahogy írtam, sok boldog pillanatunk volt (ezért is fáj így), és ő is elrontott sok dolgot.

de most mégis minden pillanatban saját magamat vádolom, ezért gondolom, hogy talán ez valamilyen szakasz, fázis, hogy nem tudom objektíven látni, csak azt érzem, bár ÉN máshogy csináltam volna (nem csaltam meg vagy ilyesmi...)

2020. júl. 14. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eleget iszol nincs. Én szerencsére az önhibáztató, önsajnáló időszakot, végig ittam és buliztam
2020. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Nincs semmilyen fázis, szakasz. Mindenki másképpen éli meg.
2020. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!