Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál van olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál van olyan, hogy az egyik gyerek az apához, a másik gyerek az anyához kerül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. De elég ritka, mert nem jó a testvéreknek külön lenni.

Sógornőm is elvált, náluk a fiú az apánál akart maradni, a lány az anyánál. Mindketten 14 év felettiek voltak, így a bíró is rábólintott.

Sose voltak jó testvérek, azóta nem is beszélnek.

2020. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, és nem ritka. Én kettőről is tudok. Szerintem nem egészséges. Bár én csak eggyel váltam, és mi felváltva neveljük, de talán ezt meg lehet oldani kettővel is, ha nem kicsik. De szétszakítani testvéreket nem egészséges. Bár mondjuk az egyik esetnél, amiről tudok, a 14 éves nagylány kérte, hogy az apjánál lakhasson, a másik lány maradt az anyjánál. Nem egyszerű így sem, úgy sem.
2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy fiú, egy lány nagyon kicsik. A fiú egész napos figyelmet igényel, nincs semennyi idő mellette a lányra. Az apa jobban kötődik a fiúhoz az anya a lányhoz. A két kicsi között még nincs kötödés, mivel nagyon kicsik.
2020. szept. 4. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor fimis voltam egyik osztálytársaméknál volt így, de ott már nem voltak olyan gyerekek. Osztálytársnőm maradt az apjával ő olyan 16-17 volt a bátyja az anyánál ő meg 17-18.
2020. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, a nagyobbik (16) maradt az apjánál, a kisebb (10) velem. Lányok mindketten és ők döntöttek így. Azóta eltelt 2 év, minden rendben. Igaz kb 10 percre lakunk egymástól és abszolút szabad az átjárás bármikor,bárkinek,bárhova :)
2020. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pető László1 válasza:

Elméletileg! Nem lehet elválasztani a testvéreket, törvény van rá.

A gyermekek értelmi, érzelmi fejlődése az első!

Gyakorlatban! Amennyiben a szülők megegyeznek, biztosítva a gyakori találkozást!

Az ügyvédek és a bíró megegyezik (gyakori) amelyik szülőnek több pénze

van (ügyvédre) A bíró azt csinál amit akar ( igen gyakori) általában anyuka, az sem számít ha esetleg bántalmazó szülő, a bíró azzal indokol amivel akar, az sem számít, hogy tények alapján nem igaz amit mond!

Bírója válogatja , nem véletlen az első amit néznek kinek-ki az ügyvédje kinek -kivel milyen kapcsolatai vannak!

Pl: Palotás ügyvédi iroda-Kúria Jó a kapcsolat vásárolható ítélet, utána hiába van feketén fehéren több tucat bizonyíték, senki nem mer tenni semmit, veszélyeztetett gyerekek-többször bántalmazott gyerek?

Nem ismerik a gyerekeket, nem számít a sorsuk, csak a nyereség számít,

ők abból élnek!!!

2020. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsiket tuti nem valasztanak szet amugy meg megegyezés kérdése, de ne. Komolyan mondom, hogy ne. Milyen testverek lennenek ugy megis? Plusz sosem lenne idotok magatokra mindig ott lenne az egyik gyerek. Az enido meg fontos foleg ha egyedul csinalsz (csinaltok) mindent.
2020. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!