Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem teljesen bekattant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen bekattant, türelmetlen idegbeteg! Válásnál kerülhet hozzám a gyerek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy az anyja nevelje fel mert egy idegbeteg!

Van esély arra, hogy válás után hozzám kerüljön a kisbabánk?



2019. ápr. 7. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kevés infó.
2019. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha szakorvosi vizsgálat alátámasztja, hogy "idegbeteg".
2019. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, ha tönkre van a házasságotok, van oka "idegbetegnek" lenni. Kérdés, hogy valóban az-e. Majd orvos eldönti. De azért egy apróság: hogyan tervezel egy kisbabát felnevelni férfiként? Otthon fogsz maradni gyesen, vagy odadobod az anyádnak, esetleg már talonban van az új nőci? Komolyan kérdezem. Elmész gyesre és pelenkázod és amint visszamész dolgozni az életed rohanás lesz a bölcsi meg a munka között? Bevállalod?
2019. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért idegbeteg? Szerintem te is kiveszed ebből a részed!

Azt kellene kezelni, ne a picit vedd el tőle. Szerinted egy kisbabának kire van szüksége? Nyilván nem az idegbeteg anyjára, de kezelni kell, ha nem nyugodt!

Amikor mi váltunk a férjemmel, másfél éves volt a kisfiunk. Én is ideges, türelmetlen voltam vele. Azért, mert nem tudtam mi lesz velem, bölcsibe kell adnom a picikém, az olyan szörnyűnek tartottam, nem volt elég pénzem költözni, teljesen kicsúszott alólam a talaj, segítségem nem volt, ezért folyton ideges voltam.

Egyszer egy ilyen alkalommal a férjem megfogta a karom és azt mondta : nézzem meg a kisfiunkat, nézzek rá : mit látok? Szerinted ez a pici gyerek egy ilyen anyát akar magának? Egy boldogtalan, idegbeteg nőt?

Elgondolkodtam, végülis rájöttem, hogy tényleg marha vagyok, az a pici gyerek semmiről sem tehet. Nálunk férjem ebben a kérdésben nagyon korrekt volt, annyi pénzt adott, hogy elköltöztem, segített anyagilag, míg beszoktatás volt a bölcsibe, és újra munkába álltam. A két felnőtt viszálya miatt nem sérülhet egy kisgyerek se.

Szerintem tegyél meg mindent, hogy a feleséged a lehető legjobb édesanyja legyen a közös kisgyereketeknek. Gondolom te is a legjobbat akarod neki, és ha elszakítod az anyjától, az a legrosszabb.

Hacsak nem üti-veri, éhezteti, nem fogják tőle elvenni.

Amúgy te teljesen eltudod látni a babát? Mennyi idős? Szopik még? Te mész gyedre vele? Táppénzre ha beteg lesz? Vagy lepasszolod nagyszülőknek, bébiszittereknek, bölcsinek?

2019. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Arra több esély van hogy nem lesz idegbeteg miután elvaltok...
2019. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%

Az teljesen normális ha egy nő idegbeteg, akkor is te leszel a hülye, itt, a gyk kommentátorai szerint.

Biztos te váltod ki belőle, biztos a baba, tökmindegy, te vagy a hülye, és kész.

2019. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látom semmit sem sikerült felfognod az egészből.
2019. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én birka türelmű ember vagyok és mindent megadok neki amit csak szeretne, segítek ahol tudok. Éjjel én kelek a gyerekhez, etetem tisztábateszem elaltatom.


Kedves 2. Igen, ha kell otthon maradok, saját cég és nem kell mindig bent lennem elég ha telefonálok párat.


Nem tudom mitől lett idegbeteg és miért rajtam tölti ki, de ha tudnék gondolatban olvasni minden jó lenne.


Ha lila ruhát veszek ki a szekrényből a babának akkor rózsaszín kell, ha rózsaszínt akkor a lila... ez így megy mindennel, nem tudok a kedvében járni mert bármit teszek kiabál, és semmi nem elég jó neki.

2019. ápr. 7. 20:39
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Arra esetleg nem gondoltál, hogy szülés utáni depressziója van? Ja persze sok férfi szerint ilyen nincs.

Inkább segítened kéne hogy túl legyen rajta és nyugodt tudjon maradni.

2019. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!?

Azon felül, hogy mindenben segítek neki még mit tudnék tenni?

Nem élt soha stresszes életet, most sem kell semmin aggódnia...

Úgylátszik tényleg én vagyok a hülye, hogy igazi papucs vagyok

2019. ápr. 8. 05:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!