Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez miatt elvehetik a gyerekemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt elvehetik a gyerekemet?

Figyelt kérdés

5 éve váltam el az apukától. Nem is volt semmi gond probléma. Ő élte az életet egyedül én meg a szüleimmel élek a kisgyerekkel.

Most összejöttem egy férfival, akit a szüleim nem fogadnak el. Mert nem hozzam való. A kisgyerekkel meg nem is találkozott csak futólag. De hirtelen apuka is megjelent. Gyámügyi feljelentés, rendőrségi feljelentés stb....

Nekem van biztos jövedelmem, határozatlan idejű munkaszerződésem.

Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok. Így elvehetik a kicsimet?


2020. okt. 4. 08:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azt meg elfelejtettem. Mindig tiszta ruha van a gyekőcön. Foglalkozva van vele. Tiszta környezetben él.

Tisztséggel jár iskolába. Ott jó tanuló. Nincs rá panasz.

2020. okt. 4. 08:17
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi olyat nem írtál, ami miatt elvehetnék.

Ha a szüleid esetleg kiraknának az új párod miatt és nem lenne hol laknotok, ahová be is tudsz jelentkezni, akkor lenne egyetlen ok, amiért vizsgálódnának. Ha belátható időn belül ez megoldódik, akkor lezárják az ügyet és kész.

2020. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit kifelejtettem, a feljelentések..nyilván ezeket kivizsgálják.

Ha nincs mögötte semmi, akkor nincs miért aggódnod.

2020. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Megszüntettek eddig mindent. A gyámügyi válaszra várok.

Csak anyám megfenyegetett, hogyha nem hagyom el a pasit akkor apuka viszi a gyereket. Mert nem az erkölcsi értékeket képviselem. És ez rossz hatással van egy kisgyerekre.

2020. okt. 4. 08:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajuk az új pasiddal?
2020. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az apa, aki 5evig a gyerek fele sem nez, labdaba sem rughat a birosagon amellett az anya mellett, aki vegig tisztessegesen nevelte a gyereket.

Ha a parod 1x talalkozott a gyerekeddel hogyan merulhetne fel h erkolcsileg rossz peldat mutat? Ilyen alapon bmilyen drogos ismerosod akivel talalkozott nyomhatna a latba, ugyan mar...

Mi a baja anyukadnak a paroddal?

2020. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
10 évvel idősebb tőlem. Van neki egy 18 éves lánya. Akivel tartja a kapcsolatot, de mivel van közöttük 300km ezért csak szünetekben találkoznak. És hogyha a saját lányával ennyit foglalkozik az én gyerekemmel mennyit lenne. Meg nehogy azt gondoljam, hogy szívesen újra kezdi egy 7 éves kisgyerekkel.
2020. okt. 4. 09:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt aztan anyukad el tudja donteni ennyi infobol, valoban.

Mert ha meg alkoholista es az elozo parjat verte, azt mondom meggondolando, de a korkulonbseg nem indok es az sem hogy a 18eves gyerekevel mennyit es milyen modon tartja a kapcsolatot. Probalj meg a sajat labadra allni es sok szerencset az uj kapcsolatodhoz! Hulyeseggel etetnek, ne engedd hogy megmergezze az eleted, szerelmedet.

2020. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a saját apja mennyit foglalkozik a gyerekkel? Hagyjuk már ezt. Ne hagyd magad befolyásolni. Az anyád miért van ellened, ez a kérdés? Ő azt szeretné, hogy a gyereket elvegyék tőled? Kérdezz így rá kerek perec. Anya, miért akarsz rosszat nekem és miért beszélsz ennyi rosszindulatú hülyeséget? Nem tudsz örülni a boldogságomnak?
2020. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hát igyekszem lábra állni.

De vidéken nehéz albérletet találni. Pestre nem akartam menni. De bevállalom már azt is.

2020. okt. 4. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!