Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez miatt elvehetik a gyerekemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt elvehetik a gyerekemet?

Figyelt kérdés

5 éve váltam el az apukától. Nem is volt semmi gond probléma. Ő élte az életet egyedül én meg a szüleimmel élek a kisgyerekkel.

Most összejöttem egy férfival, akit a szüleim nem fogadnak el. Mert nem hozzam való. A kisgyerekkel meg nem is találkozott csak futólag. De hirtelen apuka is megjelent. Gyámügyi feljelentés, rendőrségi feljelentés stb....

Nekem van biztos jövedelmem, határozatlan idejű munkaszerződésem.

Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok. Így elvehetik a kicsimet?


2020. okt. 4. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád úgy viselkedik mint egy gonosz banya. Remélem hamarosan megjön a jobbik esze, neked még kitartást kívánok :)
2020. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 A gyerektartás a gyerekre megy. Kötve hiszem hogy apuka olyan baromi sokat fizetne. Egy elvált anya meg akkor jön össze valakivel, amikor akar. Apuka is ugyanúgy hentereg nőkkel, de sírna a szája ha neki kéne otthon maradni a beteg gyerekkel, meg nem tudna túlórázni, mert menni kell a gyerekért, meg szakkörre vinni.
2020. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2020. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, apukát meg ha így folytatja még popókán is fogja rugdosni a rendőrség... azok se szeretik, ha nem hagyják őket kávézni meg fánkot enni. :D


Anyukát meg élből elfelejteném egy életre... Aki ilyen szinten idióta, nah az káros a gyerekre... ha hagyod, rajta keresztül az összes kapcsolatodat mérgezni fogja.

2020. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!