Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Benneragadni egy rossz házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneragadni egy rossz házasságban csak azért mert ciki a válás? Mi az a dolog/tett, aminél nem gondolkodnátok a váláson?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 16:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Mert minek maradnék olyannal akiben soha többé nem bízom meg, mert nem lehet? Aki megalázott, átvert, és nem szeret, nem tisztel engem. Sem a szerelmem, sem a kapcsolatot. Számomra a hűtlenség ezt jelenti. Árulás, ami nem megbocsátható. Emellett annál azért nagyobb az önbecsülésem is, hogy elnézzem az ilyesmit.

Aki egyszer megteszi az amúgy máskor is meg fogja, én meg nem vagyok balek aki tűri. Ennyi.

2021. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nálunk is válóok volt, igaz, 15 év után. Mi is az alatt a 15 év alatt átmentünk mindenen. De közben végig hittünk benne, hogy együtt sikerül, és újra jó lesz.

A megcsalás más. Attól a ponttól semmi se lesz olyan, mint azelőtt. Nem tudtam bízni benne, nem hittem neki, jött a féltékenykedés. Jött az önbizalom elvesztése, hogy ha eddig se voltam elég jó, biztos megint megcsal, mert lebetegedtem/hiztam egy kilót/elaludtam a hajam/odaégett az ebéd. Próbáltuk helyrehozni, de két hét alatt beláttam, hogy nincs mit, a mi házasságunk és ott és akkor véget ért.

2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
aért vízválasztó a megcsalás, mert ott benne van az esélye hogy a másik beleszeret és lelép és az ember még azt is gondolja, hogy nem elég jó már a másiknak és a férje/felesége most már csak keresgél és amint talál jobbat, szintén lelép. erre pedig már nem lehet öregkort, jövőt, semmit építeni. Minke tenne bárki is energiát, pénzt, lemondást ezek után egy iylen emberbe? Könnyebb felépíteni a bizalmat egy másik emberrel akiben még nem volt csalódás.
2021. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
35%
Én nem gondolkodnék a váláson ha nincs megcsalás
2021. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

hat izlesek es pofonok. En megbocsajtanam a megcsalast szerintem, ha csak annyi lenne hogy ott akkor este tortent vmi vkivel es kesz vege pont.

De ha utana menne még az irigatas meg dumvsizgatas illetovel akkor sajna muszaj abbahagyni mert az szerelem onnantol.

37f

2021. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 tehat egy egyszeri hirtelen alkalmat bocsatanal meg
2021. jan. 13. 21:50
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk gyerekek vannak. Megcsalás is van. Ettől függetlenül bármilyen hihetetlen, mint család jól működünk. A szex régóta nem a legjobb, hol emiatt hol amiatt, ezt mi elfogadtuk, ez nekünk nem olyan fontos. A gyerekek boldogsága és a minőségi együtt töltött (akár kettesben töltött) idö számít. Amíg ezt nem befolyásolják a hullámvölgyek és kicsapongások, addig biztos hogy együtt maradunk.


Ha viszont a másik féltől való elhidegülés vagy a tisztelet hiánya mutatkozna, akkor biztos hogy külön költöznénk

2021. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szerinted a rendszeres hűtlenkedésbe nem tartozik bele a tisztelet hiánya? Undorítónak tartom azokat a nőket, akik a gyerekeket tolják maguk előtt és képtelen bevallani maguknak az igazságot, meg a kényelem miatt inkább homokba dugják a fejüket. A válás/szakítás nem azt jelenti, hogy az egyik szülő elveszti a gyerekét/gyerekeit, hanem esélyt kap mindenki a boldogság megtalálására. Nem szégyen beismerni, ha valaki rosszul választ. Sokkal nagyobb szégyen, ha hagyja magát kiröhögötetni és lábtörlőnek használni.
2021. jan. 14. 08:02
 19/25 anonim ***** válasza:

Mindketten megcsaljuk a másikat csak nem verjük nagy dobra utolsó.

Nem érzem hogy lábtörlő volnék. Ha az volnék, na az már ok lenne a válásra :)

2021. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés ember van aki gondolkodás nélkül válna el.

Én is azt hittem, hogy na,én aztán nem fogok meg majd kitartok.

Ment is egy pár évig. A türelem ,a beszéljük meg, adjunk időt...

Utólag úgy érzem, sokkal hamarabb kellett volna elkezdeni kapálózni. Nem volt megcsalás, csak annyira nem volt már közös célunk, hogy teljesen megváltoztam tőle. Igazából oda-vissza hatottunk egymásra.

Nehéz volt rájönni mi volt az én hibám ebben és még nehezebb volt beismerni, hogy már nem akarom hogy része legyen az életemnek.

A leginkább az bizonytalanított el,hogy fiatal korom óta arra törekedtem, hogy megteremtsem magam körül az alapvető, biztonságot nyújtó dolgokat. Ezt rántotta ki alólam a másik. A kamikaze életmódja teljesen elbizonytalanított. Nem láttam, hogy mi lesz velünk 1-5-10 év múlva. Nem tudtam rábízni magam nem tudott kettőnk helyett dönteni.

Én meg ilyen bizonytalanságban nem tudtam az a jókedvű, odaadó vidám társ maradni,aki voltam.

2021. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!