Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha minden más jó, miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden más jó, miért kell a hűtlenség miatt eldobni a házasságot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 20:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet minden más jó azt mond már meg nekem, mert ehhez én hülye vagyok úgy tűnik...!
2021. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell. Csak ez az a társadalmi elvárás.
2021. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A hűség, a bizalom a házasság alappillére. Konkrétan ha az egyik vagy mindkét fél félrejár akkor mégis mi értelme? Max akik együtt is maradnak így az már csak a gyerekek vagy a pénz miatt teszik, de azt már nem nevezném házasságnak, inkább érdekközösségnek
2021. jan. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a " megbotlottam és pont beleakadtam a hölgybe" dumában.

Aki félrelép, tudatosan teszi. Készül rá, leszervezi....az már durva átverése, megalázása a másiknak. Kvázi ott már rég nincs meg a házasság alapja

2021. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 komi77 ***** válasza:
Nagyon sok a valóság a kommentekben. Tényleg a hűség, bizalom, tisztelet, őszinteség az alappillére a házasságoknak. Egyébként meg tényleg van olyan, hogy minden rendben és mégis. Csak akkor meg kéne tudni, hogy az elkövető hol van elakadva az életében. Mik a saját problémái amit hurcol, ami elég volt ehhez a lépéshez? Vannak gyeremekkori sérülések, és rengeteg patoligiai helyzet ami hűtlenségbe torkollik. Kérdés, hogy Nálatok a kapcsolaton belülről jött-e a gond, vagy nem a kapcsolattal volt a félrelépőnek a gondja hanem saját maga van válságban. Ezek az egyéni válságok - férfiaknál többnyire karrierválság, nőknél érzelmi/értelmi sérülés gyermekkorban, általánosságban nemtől függetlenűl lehetnek még sima etikai problémák - könnyen visznek más ágyába. Minden esetre innentől a folytatás elég nehéz. Van egy szerető aki többet is akarhat, az is szenved. Az elkövető is szenvedhet a bűnbánat miatt - ha van egyátalán -, a "sértett" meg természetesen szenved, talán soha nem tud megbocsájtani. Ez egy elég fájdalmas helyzet, talán ezért is választják legtöbben a különválást. Én drukkolok Nektek, találjátok meg a kijavítandó részt és ha tudjátok, folytassátok. Hamar kiderül úgy is, hogy van-e közös jövő. Sok sikert.
2021. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gyanítom itt a kérdezőnél arról lenne szó, hogy egyszer félrelépett az előzőleg leírt okok miatt, a kérdés alapján szerintem ő úgy képzelné el a házasságot, hogy akkor lép félre amikor olyan kedve van
2021. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16/16 Nem sok logika van abban, amit írsz vagy elírtad
2021. márc. 17. 18:05
 18/19 komi77 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Annyiban lehet igaza a 16-osnak, hogy sok esetben akár férfi akár nő megfelelő elköteleződés nékül megy a kapcsolatba. Vagyis nyitva hagy egy kiskaput, amin sokan benézhetnek. Mint a tini szerelmek idején. Most Józsival járunk de Tibi is nagyon bejön. Ha Tibi jön és elvarázsol, akkor lehet maradok Józsival - mert nem akarom, hogy fájjon a szakítás -, de egyébként meg Tibivel is leszek. Sajna az ember képes egyszerre több másikat is szeretni. Az igazi kapcsolathoz érzelmi és értelmi intelligencia is kell, hogy ezek a többlábon állásos, nyitott dolgok ne legyenek. Sajna.
2021. márc. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
te vagy a férfi ugye?
2021. márc. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!